SENZACIONALNA VIJEST IZ ENGLESKE: Sir Alex Ferguson se vraća u Manchester United!

Izvršni predsjednik kluba Richard Arnold odlučio je okupiti svojevrsno vijeće stručnjaka koje bi s obzirom na svoje iskustvo pomoglo u kreiranju sportske politike kluba i usmjeravalo njegov razvoj.

  • Sport

  • 29. Jul. 2022  29. Jul. 2022

  • 0

Engleski mediji donose ekskluzivnu vijest. Poslije devet godina sir Alex Ferguson se vraća u Manchester United, klub u kojem je postao jedan od najvećih trenera u povijesti nogometa. Slavni Škot će imati sasvim novu, savjetodavnu ulogu na Old Traffordu.

Naime, izvršni predsjednik kluba Richard Arnold odlučio je okupiti svojevrsno vijeće stručnjaka, koje bi s obzirom na svoje iskustvo pomoglo u kreiranju sportske politike kluba i usmjeravalo njegov razvoj. Zasad su, osim Fergusona, članovi tog odbora bivši direktor David Gill, ikonski kapetan Bryan Robson i trenutni direktor nogometa John Murtough.

Richard Arnold (Foto: Getty Image)

U utorak je održan prvi sastanak spomenute petorke. Iako su Fergusom i Gill formalno ostali članovi uprave kluba u savjetodavnoj ulozi, ta uloga je bila simbolične naravi zbog značaja koje imaju za Crvene vragove.

U novoj ulozi njegove zadaće će biti aktivnije, navodi Daily Mail. Stručni savjet će se brinuti o odnosu kluba s navijačima i o imidžu, a pokušat će pomoći i savjetima koji se tiču kreiranja ekipe engleskog velikana.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...