Sport
BOLNO PRIZEMLJENJE ZA REPREZENTACIJU BOSNE I HERCEGOVINE: Zmajevi razočarali u Slovačkoj, poraženi sa 2:0
26. Mar. 20233
Fudbalska reprezentacija Slovačke stigla je do ranog vodstva protiv BiH u utakmici drugog kola kvalifikacija za Euro.
Sport
26. Mar. 2023 26. Mar. 2023
0
Slovaci su do vodstva došli u 13. minuti utakmice nakon dosta loše reakcije odbrane Zmajeva.
Reprezentativcu Slovačke Robertu Maku ostavljeno je previše prostora, niko od igrača Zmajeva nije izašao u blok na vrijeme, što je Mak iskoristio i preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca matirao Ibrahima Šehića, piše Sport1.
Gol pogledajte u videoprilogu.
Prenos utakmice između BiH i Crne Gore obezbijedio je ekskluzivni vlasnik TV prava BH Telecom u saradnji sa BHT televizijom i platformom My TV.
Sport
BOLNO PRIZEMLJENJE ZA REPREZENTACIJU BOSNE I HERCEGOVINE: Zmajevi razočarali u Slovačkoj, poraženi sa 2:0
26. Mar. 20233
Sport
REPREZENTACIJA BiH U OČAJU: Još jedna nevjerovatno loša reakcija Zmajeva rezultirala novim golom Slovačke (VIDEO)
26. Mar. 20231
Sport
ZMAJEVI PONOVO BEZ DŽEKE: Hadžibegić odredio sastav za Slovačku
26. Mar. 20230
Sport
PROTIVNIK BOSNE I HERCEGOVINE U PROBLEMIMA: Slovački mediji žestoko kritikuju selektora, pišu da je neprijatelj broj jedan
24. Mar. 20230
HiTec
SAMSUNGOVI PAMETNI TELEFONIi DONOSE SNAŽNE PERFORMANSE: Ipak, neke greške se poavljaju
Prije 3h0
Kultura
QUENTIN TARANTINO JE SVE ANALIZIRAO I OBJASNIO: Kaže da su ovi filmovi označili kraj zlatnog doba Hollywooda
Prije 3h0
Politika
ENVER HALILOVIĆ O SAMITU U SKOPLJU: "Nažalost, Bosna i Hercegovina čak nije uspjela ni da ponudi..."
Prije 3h0
Hronika
TEŽAK UDES MOTOCIKLISTE IZ BOSNE I HERCEGOVINE U AUSTRIJI: Spasavao ga helikopter
Prije 4h0
Sport
ZLATAN SE SLOMIO KAD JE PRIČAO O MAMI HRVATICI: Ono što mu je radila zgadila mu je sve hrvatsko
29. Jun. 20252
Sport
SKANDALOZNO PONAŠANJE: Bh. i crnogorski reprezentativac pjevali himnu Srbije u Rusiji
30. Jun. 20252
Sport
SENZACIJA NA SVJETSKOM KLUPSKOM PRVENSTVU: Viceprvak Saudijske Arabije u produžecima srušio Manchester City i plasirao se u četvrtfinale, pogledajte golove... (VIDEO)
Prije 21h0
Sport
DIVAC POGLEDAO PREMA HRVATSKOJ: "Nepošteni ste, a to što ste napravili je zločin i tragedija"
Prije 6h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.