Svijet
IMA LI IRAN ATOMSKU BOMBU ILI JE NEKOM U INTERESU RATOVATI: "Imaju ogromne zalihe toga"
Prije 10 min0
Kada je čula da joj iza leđa dolazi brzi voz, žena je u panici počela trčati i vući dijete za sobom
Regija
09. Jun. 2023
0
Na željezničkoj stanici Karađorđev park u Beogradu umalo se desila nesreća, kada je žena s djetetom hodala po šinama.
Na društvenim mrežama pojavila se snimka s nadzorne kamere, na kojoj se vidi kako žena s malim djetetom hoda željezničkim šinama. Kada je čula da joj iza leđa dolazi brzi voz, u panici je počela trčati i vući dijete za sobom.
Mladić koji se nalazio na platformi stanice u posljednji tren je skočio i povukao je sa željezničkih tračnica s djetetom kako ih ne bi udario voz koji je dolazio u stanicu.
Prema objavljenom datumu sa snimke, izgleda da se incident dogodio 31. maja ove godine u Beogradu.
Svijet
IMA LI IRAN ATOMSKU BOMBU ILI JE NEKOM U INTERESU RATOVATI: "Imaju ogromne zalihe toga"
Prije 10 min0
Svijet
HAOS U SIRIJI: Raznio se u crkvi prepunoj ljudi, ima poginulih (VIDEO)
Prije 15 min0
Svijet
ANALITIČAR UPOZORAVA AMERIKANCE NAKON NAPADA: "Ono što slijedi moglo bi biti stravično"
Prije 30 min0
Jeste li znali
ZBOG OVOGA SU GOVORILI DA ĆE BITI RAT: BiH je mala zemlja, ali po ovome spada među najbogatije države Evrope
Prije 37 min0
Regija
ŠOKANTAN ISTUP MATE GRANIĆA NA HRT-u: "Milanović bi trebao biti malo oprezniji u davanju izjava o stradanju Palestinaca..."
20. Jun. 20250
Regija
TURISTI POBJEGLI, NEMA KUĆE KOJA NIJE STRADALA: Ljudi u strahu dočekuju noć (FOTO)
Prije 22h0
Regija
ŠTO JE TRAŽIO TO JE I DOBIO: Brutalan odgovor studenata Aleksandru Vučiću...
21. Jun. 20250
Regija
BRITANCI BRUTALNO O VUČIĆU: "Balkanski siledžija na koljenima"
20. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.