Ekonomija
DOBRE VIJESTI ZA VOZAČE: Nagli pad cijena goriva na pumpama u BiH, litra dizela jutros košta...
23. Nov. 20231
Raspon maloprodajnih cijena naftnih derivata za premium bezolovni benzin 95 iznosi od 2,56 do 2,96 maraka po litri, dok je za dizel od 2,46 do 2,96 maraka po litri.
Ekonomija
30. Avg. 2023
0
Na benzinskim pumpama u Federaciji BiH došlo je do novog povećanja cijena naftnih derivata, saopćeno je iz Federalnog ministarstva trgovine, prenosi Fena.
Resorno ministarstvo je s početkom primjene od 30. augusta ove godine ukupno evidentiralo 130 obavijesti o promjeni cijena i marži koje se odnose na povećanje cijena dizela i benzina od 0,05 maraka po litri.
Prosječna maloprodajna cijena naftnih derivata na današnji dan za premium bezolovni benzin 95 iznosi 2,76 maraka po litri, a za dizel 2,80 maraka po litri.
Raspon maloprodajnih cijena naftnih derivata za premium bezolovni benzin 95 iznosi od 2,56 do 2,96 maraka po litri, dok je za dizel od 2,46 do 2,96 maraka po litri.
Ekonomija
DOBRE VIJESTI ZA VOZAČE: Nagli pad cijena goriva na pumpama u BiH, litra dizela jutros košta...
23. Nov. 20231
Ekonomija
FEDERALNO MINISTARSTVO TRGOVINE: Prosječna cijena benzina u Federaciji 2,58, a dizela 2,72 KM/l
20. Nov. 20230
Ekonomija
DOBRE VIJESTI ZA VOZAČE: U ovom bh. gradu gorivo je pojeftinilo za 15 feninga
14. Nov. 20230
Ekonomija
CRNO ZLATO SKOČILO NA 81 DOLAR: Glavni uzroci slaba potražnja iz Kine i SAD i strepnja od najnovijih odluka OPEC-a
11. Nov. 20230
Vijesti
STIGAO I IVICA DAČIĆ: Na Palama otvoren počasni konzulat Srbije
Prije 7 min0
Vijesti
ZLOČINI U BOSANSKOM NOVOM: U proceduri raspisivanje potjernice za Rajkom Karlicom nepravosnažno osuđenim na 15 godina zatvora
Prije 10 min0
Svijet
VLADIMIR PUTIN POTVRDIO ONO ŠTO SE I OČEKIVALO: "Kandidirat ću se za predsjednika"
Prije 20 min0
Regija
CURE NOVE INFORMACIJE O BIVŠEM HRVATSKOM MINISTRU ODBRANE: Policija podigla kaznenu i prekršajnu prijavu protiv Banožića
Prije 25 min0
Ekonomija
ŠTA SE IZA BRDA VALJA: Telekom Srbije u tajnosti prodaje imovinu u Bosni i Hercegovini, već je osnovana firma…
06. Dec. 20231
Ekonomija
KOLA KRENULA NIZBRDO: Pala prodaja kultnog pića, tonu dionice…
07. Dec. 20230
Ekonomija
SVE JE DOGOVORENO: Mađarski milijarder preuzima Fabriku cementa u Lukavcu
05. Dec. 20230
Ekonomija
KRAJ PRIČE: Regionalna aviokompanija otkazuje letove za Sarajevo i Banju Luku...
06. Dec. 20230
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.