NERMIN BAŠIĆ NAKON PREKIDA CRNOG NIZA: "Povratak Željezničara u velikom stilu!"

Vodili su Plavi nakon prvog poluvremena sa 1:0 golom Štilića. Kpan je poravnao u drugom dijelu da bi Krpić u 94. minuti donio Želji trijumf. Nakon susreta, svoj komentar utakmice dao je trener Želje Nermin Bašić.

• 02. Okt. 2023  02. Okt. 2023

• 0

Željezničar je slavio u derbiju 9. kola Premijer lige protiv Širokog Brijega sa 2:1.

“Mislim da smo bili bolji protivnik, pokazali su momci karakter. Bilo je dobro što smo imali 5 igrača ispod 21 godine. Bilo je ključno da promijenimo sistem u 3-5-2. Toliko turbulencija zadnjih dana, stresa. Hvala publici koja nas je bodrila. Čestitke igračima, iznijeli su težak mjesec. Povratak Želje je u velikom stilu. Dopustite mi da se odmorim, da se naspavam jednu noć pa ćemo pričati o Sarajevu”, rekao je Bašić.

U narednom kolu igra se vječiti gradski derbi na Koševu, tačnije u nedjelju od 20 sati i 30 minuta.