NE PRESTAJE TRESTI MREŽE: Novi reprezentativac Bosne i Hercegovine postigao 14. pogodak u Bundesligi, ali ni to nije sve...

Dobio je SofaScore ocjenu 6.9.

• 04. Feb. 2024

• 0

U okviru 20. kola njemačke 2. Bundeslige HSV je kao gost savladao Herthu sa 2:1.

Nakon desetak minuta igre u drugom poluvremenu uslijedio je prekid koji je trajao dvadesetak minuta.

Navijači Herthe su uputili velike proteste NS Njemačke povodom odluke da stranci mogu investirati u njemačke klubove.

Zasuli su teren teniskim lopticama i transparentima poslali poruke čelnicima NS Njemačke.

alt

Nakon što je meč nastavljen HSV je brzo stigao do vodstva, a pogodio je Muheim. Samo pet minuta poslije Haris Tabaković donosi poravnanje Herthi.

HSV do bitna tri boda dolazi u 83. minuti golom Reisa.

Haris Tabaković je odigrao cijeli meč. Dobio je SofaScore ocjenu 6.9. Smail Prevljak je u igru ušao u 70. minuti.

Za Tabakovića je ovo bio 14. gol za Herthu na 25. nastupu. Prevljak je postigao četiri gola na 21. utakmici ove sezone.