Evropa
ZVANIČNA POSJETA: Predsjednica Kosova dočekana uz vojne počasti u Mađarskoj (FOTO)
17. Jun. 20250
Osmani se zahvalila sekretaru Blinkenu na današnjem prijemu.
Regija
09. Jul. 2024
0
Predsjednica Kosova Vjosa Osmani sastala se u okviru NATO samita sa američkim državnim sekretarom Antonyjem Blinkenom, na čiji poziv boravi u Washingtonu.
Osmani se zahvalila sekretaru Blinkenu na današnjem prijemu i diskusiji u State Departmentu u Washingtonu, u sklopu NATO samita.
“Savez sa Sjedinjenim Američkim Državama nije samo svjedočanstvo naših zajedničkih demokratskih vrijednosti i principa, već je i kamen temeljac za globalnu stabilnost i prosperitet”, napisala je Osmani na Facebooku.
Faleminderit Sekretarit Blinken për pritjen dhe diskutimin e sotëm në Departamentin e Shtetit në Washington D.C., në...
Objavljuje Vjosa Osmani u Utorak, 9. srpnja 2024.
Osmani se u Washingtonu sastala i sa predjsednikom Hrvatske Zoranom Milanovićem.
Evropa
ZVANIČNA POSJETA: Predsjednica Kosova dočekana uz vojne počasti u Mađarskoj (FOTO)
17. Jun. 20250
Regija
USKORO NOVO SLAVLJE U PRIŠTINI: Još jedna zemlja sprema se na priznanje Kosova...
12. Apr. 20250
Regija
PREDSJEDNICA KOSOVA NAJAVILA: Članstvo Kosova u NATO-u je sljedeće poglavlje mira
04. Apr. 20250
Regija
"KOSOVO JE BILO I OSTAJE NAŠA DOMOVINA": Osmani povodom obilježavanja 17. godišnjice od proglašenja nezavisnosti
17. Feb. 20250
Auto
NAJVEĆA PRIVATNA ZBIRKA CITROENA OD 125 OČUVANIH VOZILA: Tokom četrdeset godina...
Prije 16 min0
Mini market
DA LI JE NEKO REKAO DODIKU: Plaća skupa lobiranja, a lobisti pomagali žrtvama genocida u Srebrenici
Prije 17 min0
Kultura
OVAJ FILM TOM HANKS GLEDA VIŠE PUTA GODIŠNJE: "Mogao bih vam prepričati cijelu radnju filma i svejedno nastaviti pričati..."
Prije 36 min0
Politika
LICEMJERNE IZJAVE GRLIĆA RADMANA: "Hrvati u BiH nisu ravnopravni, da su znali nikad ne bi pristali na..."
Prije 41 min0
Regija
PLENKOVIĆ I GRLIĆ RADMAN OSVANULI NA PLAKATIMA: "Traže se zbog saučesništva u genocidu"
10. Jul. 20250
Regija
TEOLOG KOJI JE POTRESAO SRBIJU ZBOG GENOCIDA U SREBRENICI: Održao lekciju patrijarhu, Vučiću, studentima…
11. Jul. 20251
Regija
PREDSJEDNICA KOSOVA ŠOKIRALA REGION: "Trump je nedavno spriječio napad Srbije na Kosovo!" (VIDEO)
10. Jul. 20250
Regija
PANIKA NA BALKANU: Pogledajte šta sada rade njemački turisti
10. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.