Auto
NEOČEKIVI REZULTATI NOVOG ISTRAŽIVANJA: Testirani električni automobli, dizelaši i benzinci, a najviše se kvare...
Prije 5 min0
Masovnu egzekuciju na ovom mjestu izvršio je 10. diverzantski odred vojske bosanskih Srba. O tome je svjedočio Dražen Erdemović, pripadnik koji se vršio masovnu egzekuciju i koji je priznao krivicu.
Sjećanje
13. Jul. 2024
0
Poljoprivredno dobro Branjevo je mjesto gdje je ubijeno preko 1200 zarobljenih Bošnjaka, saopćili su iz Memorijalnog centra Srebrenica.
Zatočeni Bošnjaci su bili smješteni u Osnovnoj školi “Vuk Karadžić” u Bratuncu nakon čega su u periodu između 15. i 16. jula 1995. prebačeni u Osnovnu školu “Majevičke brigade” u Kuli pored Pilice gdje su brutalno zlostavljani te nakon određenog vremena u manjim grupama do 50 osoba sa kamionom prevezeni u Branjevo gdje su na livadi pobijeni.
Masovnu egzekuciju na ovom mjestu izvršio je 10. diverzantski odred vojske bosanskih Srba. O tome je svjedočio Dražen Erdemović, pripadnik koji se vršio masovnu egzekuciju i koji je priznao krivicu.
Nekoliko je preživjelih svjedoka, među kojima je Ahmo Hasić koji je svjedočio o ovome.
Auto
NEOČEKIVI REZULTATI NOVOG ISTRAŽIVANJA: Testirani električni automobli, dizelaši i benzinci, a najviše se kvare...
Prije 5 min0
Svijet
IRANSKI ŠEF DIPLOMACIJE NAJAVLJUJE: "Jutrošnji su događaji nečuveni i imat će trajne posljedice..."
Prije 21 min0
Mini market
OTVORENO PISMO VISOKOM PREDSTAVNIKU: „Gospodine Schmidt — još nije kasno. Vrijeme Vam ističe, a ako ne možete ili ne smijete – recite otvoreno...“
Prije 26 min0
Vijesti
ZASTRAŠUJUĆE SNIMKE S BLISKOG ISTOKA: Iran izveo najžešći udar na Izrael od početka rata, gore Tel Aviv, Haifa...
Prije 40 min0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.