Šareni svijet
BOSANAC ZAMJERIO HRVATIMA JEDNU STVAR, ONI GA NAPALI: "Otkud ti to? Prvi put čujem" (VIDEO)
10. Jan. 20260
Najavljeno da će sarajevski ćevapi biti zaštićeni i postati bh. brend
Društvo
14. Avg. 2024
0
Nakon što je danas zvanično najavljeno da će sarajevski ćevapi biti zaštićeni i postati bh. brend, večeras je bila upriličena degustacija na Baščaršiji.
Brojni građani i turisti uživali su u ovom ukusnom specijalitetu.
Na degustaciji su bile prisutne članice Udruženja sarajevskih ćevabdžija - ćevabdžinice Željo, Željo 2, Petica, Specijal, Zmaj stanica, Galatasaray, Hodžić, Mrkva i Nune.
Šareni svijet
BOSANAC ZAMJERIO HRVATIMA JEDNU STVAR, ONI GA NAPALI: "Otkud ti to? Prvi put čujem" (VIDEO)
10. Jan. 20260
Gastro
TURISTI VOLE OVO BALKANSKO JELO, A ČOVJEK KOJI JE KUHAO ZA TITA GA IZVRIJEĐAO: "Cijeli Jadran smrdi po TOME!"
17. Jul. 20250
Vijesti
OSMICA MU ZABRANIO ULAZAK U NAŠU ZEMLJU: Kontroverzni slovenački biznismen se sveti BiH preko ćevapa
04. Sep. 20240
Gastro
TASTE ATLAS OBJAVIO: Ćevapi iz bh. grada zauzeli 45. mjesto na listi najboljih jela u svijetu
01. Apr. 20230
Hronika
JEZIVE SLIKE S LICA MJESTA: Izgorio hotel u Mađarskoj, sumnja se da ima poginulih
Prije 11 min0
Svijet
GVOZDENA PESNICA NAD PERZIJOM: Najveći nosač aviona na svijetu kreće u pohod
Prije 16 min0
Politika
UPOZORENJE POLITIČARIMA RS-a: Suzdržite se od govora mržnje koji prijeti miru i stabilnosti
Prije 22 min0
Mini market
ŠTA SE DEŠAVA U LAKTAŠIMA?: MUP izdao obavještenje za građane zbog...
Prije 24 min0
Društvo
ODBIO SE OBRATITI MEDIJIMA: FUP nakon sedam godina dobija direktora, oglasio se Ramo Isak...
12. Feb. 20260
Društvo
POGLEDAJTE OVU KARTU EVROPE: BiH u crvenom, vrijeme je da se upale alarmi
11. Feb. 20260
Društvo
ZAMJERIO SE VUČIĆU: Najbolji bh. komentator udaljen s posla, oglasio se nakon svega...
12. Feb. 20261
Društvo
ZA OVO BH. SELO KAŽU DA SE NALAZI 'NIGDJE': Pola je u FBiH, pola u RS, entitetska linija dijeli čak i kuće
10. Feb. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.