Vijesti
AKO LAŽE RAMO, NE LAŽE DEPEŠA: FUP obavijestio kantonalne MUP-ove da imaju problem sa "depešnim saobraćajem" s MUP RS
Prije 5 min0
Policija je izvršila uviđaj na bazenu, koji je ograđen žutom trakom, te saslušala svjedoke ove tragedije.
Vijesti
09. Feb. 2025 09. Feb. 2025
0
U hotelu Hills na Ilidži došlo je do tragične nesreće, u kojoj je smrtno stradao 35-godišnji muškarac, dok je s društvom boravio na bazenu, potvrđeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
Prema informacijama, hitna pomoć obavijestila ih je u 15:25 sati o intervenciji na bazenu hotela, gdje su pokušavali reanimirati muškarca rođenog 1990. godine.
Patrola je odmah krenula prema mjestu nesreće, no povrijeđena osoba već je bila u transportu ka Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu, gdje je u 15:55 sati nažalost konstatovana smrt.
Policija je izvršila uviđaj na bazenu, koji je ograđen žutom trakom, te saslušala svjedoke ove tragedije.
Preliminarno se vjeruje da je muškarac nastradao prilikom skoka u bazen. Tužilac je obaviješten o nesreći i nakon istrage potvrdio da nema elemenata krivičnog djela, te da je riječ o nesretnom slučaju.
Vijesti
AKO LAŽE RAMO, NE LAŽE DEPEŠA: FUP obavijestio kantonalne MUP-ove da imaju problem sa "depešnim saobraćajem" s MUP RS
Prije 5 min0
Regija
POLICIJA U ZGRADI RTS-a: Program emitovali iz studija u kojem se inače snima kviz
Prije 7 min0
Politika
ĆULUMA ČEKA SUDBINA GORANA ZUBCA: Politički kadrovi u ključnim sigurnosnim odlukama, krivična prijava za direktora SIPA-e?
Prije 11 min0
Politika
KONAKOVIĆ GOSTOVAO NA ČOVIĆEVOM REŽIMSKOM MEDIJU: "Dodik, Višković i Stevandić morat će bježati, BiH ima europsku budućnost" (VIDEO)
Prije 15 min0
Vijesti
I DODIK DA PROČITA: Specijalističke jedinice stižu u BiH, EUFOR Althea ima pravo da primijeni silu u nekoliko slučajeva
12. Mar. 20250
Vijesti
U LAŽI SU KRATKE NOGE: Obmane Milorada Dodika i Nenada Stevandića imaju samo jedan cilj...
14. Mar. 20252
Vijesti
OVO JE DOBRA VIJEST: Bh. građanima se od ponedjeljka priznaju dozvole u Italiji
14. Mar. 20250
Vijesti
KAKVU IGRU IGRA TUŽILAŠTVO BIH: Milorad Dodik je za njih "nedostupan", ali jedna fotografija otkriva sve...
Prije 11h3
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.