NOĆ SJAJNOG NOGOMETA U ANDALUZIJI: Palo je pet pogodaka, Barca sa igračem manje savladala Sevillu, pogledajte golove... (VIDEO)

Barcelona je ovom pobjedom ostala u borbi za titulu, te sada ima dva boda manje od prvoplasiranog Reala.

  • Sport

  • 09. Feb. 2025  

  • 0

Sevilla i Barcelona su igrale utakmicu 23. kola španske La Lige. Susret je odigran na “Ramon Sanchez Pizjuanu”, a slavila je gostujuća ekipa 1:4.

Katalonci su poveli već u sedmoj minuti, Lewandowski je postigao svoj 19. ligaški gol ove sezone. Domaći su odmah u idućem napadu izjednačili. Lijepu akciju je Vargas krunisao pogotkom. Araujo je u 22. minuti napustio teren zbog povrede, a zamijenio ga je mladi Cubarsi.

Na startu drugog dijela Barca ponovo dolazi do vodstva, strijelac je Fermin Lopez na asistenciju Pedrija. Raphinha je u 55. minuti zabio za 1:3 i riješio pitanje pobjednika. Fermin Lopez, strijelac drugog gola, je u 60. minuti dobio direktan crveni karton nakon neopreznog starta. U 89. minuti za konačnih 1:4 zabija Eric Garcia na asistenciju Olma.

Barcelona je ovom pobjedom ostala u borbi za titulu, te sada ima dva boda manje od prvoplasiranog Reala.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...