LOŠ NASTUP BH. SKIJAŠICE: Elvedina Muzaferija u norveškom Kvitfjellu zauzela 43. mjesto

Aicher je ostvarila vrijeme od 1:31.69, drugo mjesto zauzela je Amerikanka Lauren Macuga (+0,03), a na podiju je još i Cornelija Huetter (+0,19).

  • Sport

  • 01. Mar. 2025  

  • 0

Bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija nastupila je i na drugom spustu koji je ovih dana održan u norveškom Kvitfjellu, a još jednom je podbacila.

Muzaferija se već dugo muči da pronađe formu koja ju je krasila u sjajnoj prošloj sezoni, u kojoj je pisala historiju bh. skijanja, a danas je opet bila na dnu poretka skijašica.

Muzaferija je zauzela 43. mjesto u Kvitfjellu, pošto je ostvarila vrijeme od 1:34.64, a za pobjednicom Emmom Aicher zaostala je 2,95 sekundi.

Aicher je ostvarila vrijeme od 1:31.69, drugo mjesto zauzela je Amerikanka Lauren Macuga (+0,03), a na podiju je još i Cornelija Huetter (+0,19).

Inače, Muzaferiju je zadesio i jedan peh na današnjoj utrci, pošto je ona svoj nastup prvobitno morala prekinuti zbog pada skijašice koja je nastupila prije nje. Zbog toga je Muzaferija morala stati usred svog nastupa, a kasnije se vratila na start i kao posljednja se spustila niz stazu.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...