Rat u zalivu
KOLIKO KOŠTA POVRATAK DO IZRAELA AVIONOM U JEKU RATA: El Al objavio fiksne cijene karata
Prije 18 min0
Porast vrijednosti dionica danas nije zabilježen, dok je dnevni pad registrirao emitent KLAS DD SARAJEVO od 1,43 % sa cijenom od 6,90 KM.
Ekonomija
20. Maj 2025
0
Na trgovanju na Sarajevskoj berzi-burzi ostvaren je ukupan promet od 40.057.181,82 KM. U sklopu 21 transakcije ukupno je prometovano 9.284 vrijednosna papira.
Održana je 85. aukcija trezorskih zapisa Federacije Bosne i Hercegovine sa rokom dospjeća 6 mjeseci (19.11.2025. godine). Metodom višestrukih cijena upisano je ukupno 4.000 trezorskih zapisa po ponderisanoj prosječnoj prihvaćenoj cijeni 98,8927 čime je za emitenta prikupljeno ukupno 39.557.091,78 KM.
Vrijednost indeksa SASX-30 je pala za 1,19 indeksnih poena na 2.503,51 poen, što u odnosu na prošlo trgovanje predstavlja pad od 0,05 %. Ostali indeksi SASE zadržali su svoje jučerašnje vrijednosti.
Na Kotaciji nije bilo zaključenih transakcija.
Na Slobodnom tržištu - ST1 trgovalo dionicama ASA BANKE DD SARAJEVO u iznosu od 2.895,84 KM; u sklopu 1 transakcije prometovano je 16 dionica po cijeni od 180,99 KM.
Na Slobodnom tržištu - ST2 ostvaren je promet od 497.194,20 KM; u sklopu 2 transakcije prometovano je 5.268 dionica. Najveći dnevni promet ostvaren je dionicama emitenta SUPER-NOVA DD MOSTAR u iznosu od 495.000,00 KM. Kurs emitenta iznosio je 100,00 KM.
Porast vrijednosti dionica danas nije zabilježen, dok je dnevni pad registrirao emitent KLAS DD SARAJEVO od 1,43 % sa cijenom od 6,90 KM.
Rat u zalivu
KOLIKO KOŠTA POVRATAK DO IZRAELA AVIONOM U JEKU RATA: El Al objavio fiksne cijene karata
Prije 18 min0
Rat u zalivu
TEL AVIV KAO GAZA: Pogledajte snimke razaranja glavnog grada Izraela nakon iranskih udara (VIDEO)
Prije 21 min0
Rat u zalivu
DINASTIJA HAMENEI SE NASTAVLJA: Da li je Revolucionarna garda telefonskim pritiscima postavila Mudžtabu na tron Irana?
Prije 34 min0
Rat u zalivu
KINESKI SATELITI SU OČI IZA IRANSKIH UDARA: Razotkrivene tajne koordinate nosača aviona USS Gerald R. Ford
Prije 48 min0
Ekonomija
BH. SUSJEDI PREDALI DOKUMENT: Najavljeno gašenje veoma važne termoelektrane
Prije 12h0
Ekonomija
NEUM NIKAD BLIŽE: Zaboravite Stolac, stiže cesta koja mijenja sve
Prije 11h0
Ekonomija
STIŽE NOVI ŠOK: Nafta drastično poskupljuje, evo što se događa
06. Mar. 20260
Ekonomija
FINANSIJSKI SLOM NA WALL STREETU ZBOG IRANSKIH UDARA: Investitori bježe iz fondova, BlackRock blokirao isplate
Prije 23h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.