Svijet
NEW YORK TIMES UPRAVO OTKRIVA: Ako Amerika napadne, Iran ima SPREMAN ODGOVOR!
Prije 4h0
"SDS je pokazao da ovaj režim ima alternativu", rekao je Radulović, misleći na dešavanja u Narodnoj skupštini Republike Srpske i na nivou BiH.
Politika
09. Jun. 2025
0
"Danas je težak dan za demokratiju u Republici Srpskoj, kada se na brutalan način hapsi lider najveće opozicione stranke SDS-a. Mi osuđujemo radnje koje su Policija i Tužilaštvo danas provodili", poručio je Jovica Radulović, predsjednik Glavnog odbora SDS-a.
On kaže da je ovo dokaz nastavka progona neistomišljenika SNSD-a. Kaže da se slične stvari dešavaju i u drugim opštinama u kojima je na vlasti opozicija.
"SDS je pokazao da ovaj režim ima alternativu", rekao je Radulović, misleći na dešavanja u Narodnoj skupštini Republike Srpske i na nivou BiH.
Kaže da je prije par mjeseci zapaljeno vozilo Nebojše Vukanovića, a to djelo nije rasvijetljeno.
"MUP nije našao za shodno da postupa promptno, ali kad je u pitanju lider opozicije onda se podiže i specijalna jedinica", rekao je Radulović.
Kaže da je isti progon doživio i Ljubiša Petrović, uz mjere koje nisu primjerene.
Kaže da je Milan Miličević i do sad progonjen.
"Režimu smeta istina. I ja sam kao načelnik Opštine Modriča bio pozvan na informativni razgovor, ali je tada MUP normalnije postupao", rekao je Radulović.
Kaže da, kad je jutros čuo da se dešavaju hapšenja u Republici Srpskoj, da je mislio da se procesuiraju stvarne afere.
"Počevši od afere dva papka za koju su postojali eksplicitni dokazi, pa do vijadukta", rekao je Radulović i dodao da ga od danas više ništa ne čudi kada je u pitanju postupanje, kako je rekao, poslušnika režima.
Od organa traže da odmah prestanu sa političkim progonom neistomišljenika i da Miličević bude pušten na slobodu.
(Vijesti.ba)
Svijet
NEW YORK TIMES UPRAVO OTKRIVA: Ako Amerika napadne, Iran ima SPREMAN ODGOVOR!
Prije 4h0
Vijesti
STRAŠNA NOĆ NA BLISKOM ISTOKU: Eksplozije iznad Tel Aviva, Iran pokrenuo još jedan napad...(VIDEO)
Prije 4h0
Evropa
MACRON KONTRA NETANYAHUA I TRUMPA: "To bi bili pogreška, nastao bi haos!"
Prije 4h0
Svijet
PET JE DO 12, IZRAELSKI MEDIJI JAVLJAJU: "SAD će napasti Iran ako...!"
Prije 5h0
Politika
NENAD STEVANDIĆ TAKVU SJEDNICU NSRS-a NE ŽELI: "U RS-u nema javnog preduzeća koje posluje pozitivno"
15. Jun. 20250
Politika
ŠTA SE DOGAĐA U REPUBLICI SRPSKOJ: Vukanović zvoni na uzbunu, Dodik i Stevandić imaju jasan plan...
16. Jun. 20250
Politika
POTPUNI DEBAKL VOŽDA IZ LAKTAŠA: Milorad Dodik u napadu na Briana Aggelera izgovorio gomilu uvreda, ali i pokazao koliko ne zna ništa...
Prije 21h0
Politika
BURNA DEBATA PRED KAMERAMA: Građani Federacije Bosne i Hercegovine, zapravo, finansiraju Republiku Srpsku po osnovu....
Prije 20h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.