Politika
BURNA RASPRAVA PRED KAMERAMA: "Vrlo smo blizu situacije, ako se ovo nastavi, kakvu smo vidjeli na području bivše Jugoslavije..."
Prije 22 min0
Muslić je sa Katićem u Plymouthu sarađivao polusezonu, nakon čega se po ugovoru vratio u Zürich.
Sport
20. Jun. 2025 20. Jun. 2025
0
Bosanskohercegovački trener Miron Muslić, preuzeo je Schalke.
Meidji u Njemačkoj navode kako je Nikola Katić velika želja bh. trenera, a sada je o njegovom eventualnom dolasku progovorio i sam Muslić.
Muslić o Nikoli Katiću: "Nikola je vođa, liderska ličnost. Mogao bi nam dobro odgovarati."
Sportski direktor Baumann o Katiću: "Razmatrali smo šta nam je potrebno - individualci, vođe, timski igrači. U središnjoj liniji, posebno u centralnoj odbrani, imamo potrebu. Nikola je jedan od kandidata."
Muslić je sa Katićem u Plymouthu sarađivao polusezonu, nakon čega se po ugovoru vratio u Zürich.
A kako stvari stoje, Katić će iz švicarskog tima preći u Schalke.
Politika
BURNA RASPRAVA PRED KAMERAMA: "Vrlo smo blizu situacije, ako se ovo nastavi, kakvu smo vidjeli na području bivše Jugoslavije..."
Prije 22 min0
Evropa
STRUČNJAK ZA NUKLEARNU ENERGIJU, OTVORENO: "Oštećenja na centrifugama su sigurno velika - one ne trpe vibracije, a ovo su bile bombe..."
Prije 33 min0
Regija
DRAMA U SRBIJI: Vojnik umro za vrijeme vježbe, tvrde da u tom trenutku nije bilo...
Prije 42 min0
Svijet
ZASTRAŠUJUĆE SNIMKE IZ IZRAELA: U silovitom iranskom udaru na Beershebu ima mrtvih, šokantne poruke Donalda Trumpa...
Prije 56 min0
Sport
POMELA KONKURENCIJU: Bosanskohercegovačka plivačica osvojila drugu zlatnu medalju u Beogradu...
22. Jun. 20250
Sport
UVIJEK EKSPLOZIVAN: Ibrahimović na odmoru šutnuo poznatog nogometaša, sve gledala njegova supruga
21. Jun. 20250
Sport
HRVATI SU OVOM SRBINU PRIREDILI NEZABORAVAN DOČEK: Otišao iz JNA, a onda napravio najbolji potez (VIDEO)
22. Jun. 20250
Sport
O NJEMU BRUJI ITALIJA: Ermedin Demirović na meti velikana, zatražili su...
22. Jun. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.