Politika
SILAJDŽIĆ OŠTRO UDARIO NA ŠEFA BH. DIPLOMATIJE: "Dežurno laprdalo kaže da su pomogli Jablanici"
09. Mar. 20264
Podsjetio na njeno obećanje da Dodikov kum neće dobiti novac za zgradu Uprave za indirektno oporezivanje u Banjoj Luci
Vijesti
26. Jul. 2025
0
Haris Silajdžić, mladi zastupnik Stranke za Bosnu i Hercegovinu u Parlamentu Federacije BiH, na svom Facebook profilu žestoko je kritikovao Sabinu Ćudić, naglašavajući njenu, kako kaže, manipulativnu retoriku prema javnosti.
U objavi pod naslovom „Sabina Ćudić, prva među jednakima“, Silajdžić tvrdi da Ćudić „vješto manipuliše javnost s osmijehom na licu“, uvjeravajući građane da Dodikov kum neće dobiti 100 miliona KM za izgradnju zgrade Uprave za indirektno oporezivanje (UIO).
„Kakva je Sabina manipulatorka i Sanja Vulić joj zavidi“, naveo je Silajdžić, aludirajući na to da je riječ o perfidnoj politici i lažnim obećanjima.
Podsjetio je da je nakon samo nekoliko mjeseci, uprkos takvim izjavama, Dodikov kum ipak dobio 100 miliona KM za zgradu UIO.
Politika
SILAJDŽIĆ OŠTRO UDARIO NA ŠEFA BH. DIPLOMATIJE: "Dežurno laprdalo kaže da su pomogli Jablanici"
09. Mar. 20264
Kultura
POEZIJA PAMĆENJA I DUHOVNIH VISINA: Sarajevskoj publici predstavljena knjiga "Visovi u magli" poznatog bh. političara Harisa Silajdžića
04. Feb. 20260
Politika
HRVATSKI MEDIJ PIŠE: "Haris Silajdžić nije volio Hrvate, a zbog OVOG je izazvao veliku krizu"
01. Sep. 20250
Mini market
OD RATA DO BOGATSTVA: Kako je najbogatija Bosanka od bivšeg supruga utržila čak 150 miliona dolara
17. Avg. 20250
Rat u zalivu
HLADAN TUŠ IZ WASHINGTONA: Donald Trump odbio plan Benjamina Netanyahua...
Prije 25 min0
Vijesti
"PUN POGODAK U METU": Nebojša Vukanović izazvao reakciju Milorada Dodika, sad je sve jasno...
Prije 35 min0
Evropa
DRAMATIČNA OBJAVA BRITANSKOG PREMIJERA: "Dao sam vojsci dopuštenje da se ukrca i zadrži..."
Prije 49 min0
Politika
MARIO KORDIĆ UZBURKAO JAVNOST: "Svjedočimo da je nekako situacija u gradu Mostaru i čitavoj regiji se pomalo...“
Prije 54 min0
Vijesti
DRAMA NA GRANICI: Uhapšen Draško Stanivuković, nakon višesatnog zadržavanja...
24. Mar. 20261
Vijesti
SLAVEN RAGUŽ UZBURKAO JAVNOST: "Oni su 'halalili' Republiku Srpsku i gledaju što mogu uzeti..."
Prije 23h0
Vijesti
ŠOKANTAN VUČIĆEV GOVOR U VRANJU: „Ostali smo bez Kosova, ogromna je sila bila...“
25. Mar. 20261
Vijesti
PRELAZAK GRANICE SA LIČNOM KARTOM JESTE POGODNOST, ALI: Ova pogreška vas može vratiti sa granice...
24. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.