Regija
"RUSKI SVIJET" NADJAČAO "SRPSKI": Zašto je Rusija više zabrinuta oduzimanjem mandata Dodiku nego Vučić?
Prije 13 min0
On je izrazio podršku predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću u odbrani Srbije od, kako navodi, „sila koje bi voljele da vide srpsko – srpske žrtve“.
Politika
Prije 2h
1
Milorad Dodik, bivši predsjednik Republike Srpske, izjavio je da događaji u Srbiji i pritisci na Srbe u Bosni i Hercegovini i regionu nisu slučajni.
„Rehabilitacija ustaštva u regionu, pritisci stranaca u BiH i pokušaji da se destabilizuje Srbija dio su iste slike – slike u kojoj nas žele vidjeti pognutih glava. Napadi se usmjeravaju na najjače političke stranke koje narod bira decenijama. Cilj je isti – uzeti Srbima demokratiju i nametnuti vlast koju narod nikada ne bi izabrao“, napisao je Dodik na društvenoj mreži X.
On je izrazio podršku predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću u odbrani Srbije od, kako navodi, „sila koje bi voljele da vide srpsko – srpske žrtve“.
„Danas sam u Srbiji da pružim podršku predsjedniku Vučiću. Apelujem na sve normalne ljude, a takvih je većina, da bez obzira na političke razlike razumiju da eskalacija nasilja urušava nacionalni interes svih nas – interes da se u miru razvijamo i jačamo. Živjela Srbija“, poručio je Dodik.
Regija
"RUSKI SVIJET" NADJAČAO "SRPSKI": Zašto je Rusija više zabrinuta oduzimanjem mandata Dodiku nego Vučić?
Prije 13 min0
Sport
TURNIR U SOFIJI: Nerman Fatić bez izgubljenog seta izborio plasman u polufinale
Prije 17 min0
Regija
VEDRANA RUDAN OPET OPLELA PO THOMPSONU: Dala mu dva nova nadimka koja mu se sigurno neće svidjeti
Prije 31 min0
Ekonomija
EKONOMSKI STRUČNJAK UPOZORAVA: "Nastavlja se pad zaposlenosti u FBiH, sada su razlozi..."
Prije 32 min0
Politika
NIKOLA KRSTIĆ ZA „SB“: Rusiji se fućka za Srbiju i Republiku Srpsku, ali pazite šta se sada sprema...
12. Avg. 20251
Politika
DODIKOV SNSD DOVEO ENTITET DO PROSJAČKOG ŠTAPA: Na posebnom računu Republike Srpske od 1,5 milijardi KM ostalo samo 1,5 miliona KM!
11. Avg. 20251
Politika
TAJNI PLAN IZ BEOGRADA: Bitka za tron u RS - Dodik, Stanivuković i Vučić u igri moći
Prije 22h0
Politika
ŠOKANTNE TVRDNJE NEBOJŠE VUKANOVIĆA: "Dodik je angažovao bivšeg radikala, udbaša i ministra policije, te igrača za specijalne operacije Srpskog sveta..."
13. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 1
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.