DODIK NAKON VIŠKOVIĆEVE OSTAVKE PORUČIO: "Nastavljamo dalje"

Dodik je naveo da žele da Vlada RS dobije novi demokratski legitimitet

  • Politika

  • Prije 5h  Prije 5h

  • 0

"Mi smo jedinstveni i nastavljamo dalje da radimo. Ovo je jedan od ključnih trenutaka i zahvalan sam Radovanu Viškoviću na saradnji koju smo imali", rekao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

"Višković je nesumnjivo obilježio jedan period i zahvalan sam. Za razliku od mnogih očekivanja nismo imali nikakvu aferu", rekao je Dodik.

Dodik je naveo da žele da Vlada RS dobije novi demokratski legitimitet.

Radovan Višković, dosadašnji premijer RS podnio je ostavku i to je potvrdio na konferenciji za novinare u Palati RS, te naveo da se bira nova Vlada RS.

Radovan Višković u drugom je mandatu bio premijer, a poznato je da je drugi mandat i bio ograničen na dvije godine.

Podsjećamo, Višković je na poziciji predsjednika Vlade RS bio od 2018. godine.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...