Ekonomija
U POTRAZI ZA DOBRIM VIJESTIMA: Aerodrom u Mostaru povećao plate radnicima, ali to nije sve
12. Avg. 20250
Linija za Bari se leti dva puta sedmično do 10. oktobra, linija za Milano do 12. oktobra, a ona za Palermo do 9. oktobra.
Ekonomija
30. Avg. 2025
0
Kompanija SkyAlps trebala je prevoziti iz Mostara do sredine oktobra, ali dio njih već je ukinut i to zbog nedostatka putnika.
Linija za Bari se leti dva puta sedmično do 10. oktobra, linija za Milano do 12. oktobra, a ona za Palermo do 9. oktobra. No, linije za Napulj i Minhen su ukinute već 29. avgusta.
Marko Đuzel je za Zamaaero izjavio da su vrlo loša punjenja na liniji za Minhen i Rim, koje linije su imale ispod 30 posto load faktora.
Linija za Rim se trebala letjeti tri puta sedmično ali je smanjena na dva. Napulj je po Đuzelu imao prihvatljivo punjenje, pa je vrlo čudno da se ukida mjesec i pola ranije.
Đuzel je rekao da će za iduću godinu preispitati linija i vidjeti koje će se nastaviti letjeti, a koje neće, te će eventualno uvesti neke nove linije.
Mostar ove sezone istinski nije imao sreće, piše Zamaaero. Najave su bile bajkovite i luka je trebala imati preko 100.000 putnika.
No, nakon bajkovitih najava od letova je odustao AJet, Eurowings je kasnije krenuo sa letovima i smanjio broj letova, dok je SkyAlps smanjio broj i trajanje letova, te odustao od letova za Grčku. Smanjen je broj putnika radi fijaska i prizemljenja većine aviona kompanije.
Stoga će aerodrom ove godine imati nekih 80.000 putnika
Ekonomija
U POTRAZI ZA DOBRIM VIJESTIMA: Aerodrom u Mostaru povećao plate radnicima, ali to nije sve
12. Avg. 20250
Ekonomija
HOĆE LI IM DRAGAN ČOVIĆ I HDZ UDOVOLJITI: Radnici Aerodroma Mostar traže poštenu platu
13. Jul. 20250
Ekonomija
EUROWINGS U AKCIJI: Mostarski aerodrom bit će direktno povezan Stuttgartom
12. Jul. 20250
Ekonomija
SVAKI IMA SVOJU PRIČU: Kako su poslovali aerodromi u BiH
06. Jun. 20250
Politika
MILORADE, TI SE SKLONI, A MI ĆEMO PROIZVESTI NOVI HAOS: Delić o "igri američke administracije" (VIDEO)
Prije 12 min0
Evropa
RADIKALNA INFLUENSERICA EKSPLODIRALA NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: "Els Rechts", nova ikona ekstremne desnice u Nizozemskoj
Prije 19 min0
Politika
NEMA VIŠE: Kolegij Sekretarijata Parlamenta BiH neće više odgovarati na pitanja Šemsudina Mehmedovića
Prije 24 min0
Politika
HARIS IMAMOVIĆ RAVNO U METU: "Bošnjačkoj politici je potrebna glava"
Prije 29 min0
Ekonomija
MILIONER IZ BOSNE ŠIRI BIZNIS: Jedan od najbogatijih poduzetnika u regionu preuzima mesnu industriju...
17. Okt. 20250
Ekonomija
VUČIĆ "GOSTOVAO" NA TELEVIZIJI S NACIONALNOM FREKVENCIJOM I POŽALIO SE: "Iz SAD-a stiglo upozorenje..."
Prije 15h0
Ekonomija
BOSANAC RAZVIO UNOSAN BIZNIS: Vratio se kući i pokrenuo posao, širi se i na tržište Europske unije...
16. Okt. 20250
Ekonomija
GLAVNI GRAD BiH MIJENJA IZGLED: Nova "Sarajka" niče iz zemlje, evo kako teku radovi (VIDEO)
15. Okt. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.