UPORNOST SE ISPLATI: Njemica 30 godina igrala istu kombinaciju brojeva i konačno dobila na lotu

Kako navodi list Bild, ovo je od početka godine najveći dobitak na lutriji u njemačkoj prestolnici.

  • Šareni svijet

  • 03. Sep. 2025  

  • 0

Jedna stanovnica Berlina gotovo 30 godina igrala je istu kombinaciju brojeva na lotou, da bi njena upornost konačno bila nagrađena nakon što je ovog vikenda osvojila dobitak od oko 4,4 miliona eura, prenose njemački mediji.

Kako navodi list Bild, ovo je od početka godine najveći dobitak na lutriji u njemačkoj prestolnici.

Ona je, naime, od 1996. birala istu kombinaciju brojeva koja joj je napokon donijela sreću, potvrđeno je iz lutrije Berlin Loto.

Brojevi 5, 11, 13, 39, 42, 48, i super broj 6 donijeli su joj veliku sumu novca na račun, a posebnu sreću donio joj je broj 13, koji je najrjeđe izvlačen broj od svih – ovo se dogodilo samo 544 puta od 1955. godine, podsjeća Bild.

S druge strane, najčešće izvlačeni broj 6 nije se našao na njenom tiketu tokom 30 godina.

Srećna dobitnica ima između 50 i 60 godina i živi u berlinskoj četvrti Šoneberg, a drugi detalji o njoj neće biti objavljeni zbog diskrecije, navodi njemački list.

Druga šestica na lotou izvučena je u Hamburgu, a dobitnik je osvojio 3,2 miliona eura.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...