Ekonomija
LUFTHANSA UKIDA 20.000 LETOVA: Turistička sezona pod velikim znakom pitanja
08. Maj 20260
Portparol Lufthanse Boris Ogurski potvrdio je za portal Euraktiv da je let LH560 od 23. novembra kasnio 13 sati i 25 minuta zbog kvara na sistemu za obavještavanje putnika.
Evropa
25. Nov. 2025
0
Prema navodima više diplomata za Euraktiv, troje evropskih lidera, kao i visoka predstavnica Evropske unije (EU) za spoljnu politiku i bezbjednost Kaja Kallas, čekali su na pisti aerodroma na putu ka samitu EU-Afrička unija u Luandi, kada avion nije mogao da poleti.
Finski premijer Peteri Orpo kasnije je, uz veliko kašnjenje, uspio da stigne u Luandu, dok su Kallas, danska premijerka Mete Frederiksen i luksemburški premijer Luc Frieden otkazali putovanje i ostali u Evropi.
Portparol Lufthanse Boris Ogurski potvrdio je za portal Euraktiv da je let LH560 od 23. novembra kasnio 13 sati i 25 minuta zbog kvara na sistemu za obavještavanje putnika.
"Žalimo zbog neprijatnosti koje su naši putnici pretrpjeli", naveo je on u saopštenju.
Ogurski je dodao da iz "razloga zaštite podataka" ne može da potvrdi ko je bio u avionu.
Prema njegovim riječima, rezervni avion je mogao biti obezbijeđen, ali je noćna zabrana letenja koja počinje u 23 časa u Frankfurtu onemogućila svako rješenje.
Ekonomija
LUFTHANSA UKIDA 20.000 LETOVA: Turistička sezona pod velikim znakom pitanja
08. Maj 20260
Ekonomija
PROBLEMIMA NIKAD KRAJA: Njemačka aviokompanija uoči ljetne sezone ukida 20.000 letova, razlog je...
22. Apr. 20260
Evropa
ZRAČNI PROMJET U KRIZI: Lufthansa preusmjerava letove, stotine otkazane
13. Apr. 20260
Evropa
HAOS NAD EVROPSKIM NEBOM: Poznata avio kompanija štrajku, otkazane stotine letova
10. Apr. 20260
Evropa
TOPLOTNI TALAS ODNOSI PRVE ŽRTVE: Evropa u kandžama toplotne kupole, Britanija obara sve rekorde, a tek slijedi ONO NAJGORE
Prije 11 min1
Svijet
PANIKA U CENTRU TOKIJA: Misteriozni napadač poprskao otrovnu supstancu u tržnom centru, najmanje 20 povrijeđenih
Prije 12 min0
Regija
KOLUMNA DRAGANA BURSAĆA: "Mandiću, džaba ti laži iz Banjaluke – srpski svet je popio šamarčinu u Crnoj Gori"
Prije 17 min0
Regija
ZATRESLO U SUSJEDSTVU: Dva zemljotresa u kratkom razmaku...
Prije 17 min0
Evropa
DRAMA U ZRAKU: Avion naglo skrenuo iznad Jadranskog mora, otkriveno da je putnik u torbu stavio...
Prije 10h0
Evropa
ZELENSKI JE ODUŠEVLJEN: Ukrajinci izveli nevjerovatnu diverziju, gori jedna od najvažnijih ruskih kompanija... (VIDEO)
23. Maj 20260
Evropa
DRAMATIČAN ALARM: Ambasada SAD-a upozorila građane - u naredna 24 sata očekuje se brutalan zračni udar!
23. Maj 20260
Evropa
GORI U RUSIJI: Nakon Putinove prijetnje uslijedili su novi siloviti udari Ukrajinaca, stižu snimke s lica mjesta...
23. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.