Evropa
PROBLEMI ZA POPULISTIČKOG POLITIČARA: U Pragu na proteste izašlo 200.000 ljudi, protive se novoj vladi premijera Babiša (FOTO)
21. Mar. 20260
Vijest je saopćila policija, dodajući da je napadač također ubijen, a među ranjenima je i policajac.
Evropa
19. Jan. 2026
0
Vijest je saopćila policija, dodajući da je napadač također ubijen, a među ranjenima je i policajac.
Policija je na društvenoj mreži X objavila da je osigurala zgradu u mjestu Chribska, oko 110 kilometara sjeverno od Praga.
Motiv napada zasad je nepoznat.
"Trenutno možemo potvrditi smrt jedne žene i napadača", poručila je policija.
Evropa
PROBLEMI ZA POPULISTIČKOG POLITIČARA: U Pragu na proteste izašlo 200.000 ljudi, protive se novoj vladi premijera Babiša (FOTO)
21. Mar. 20260
Evropa
GODIŠNJICA BARŠUNASTE REVOLUCIJE: Spremaju se protesti protiv Babiša i Fica
17. Nov. 20250
Evropa
"BOŽIĆNI POKLON ZA PUTINA": Jedan od najvećih saveznika okreće leđa Ukrajini
07. Nov. 20250
Evropa
UKRAJINA DOBIVA NOVU OPAKU PREPREKU: U srcu Evrope formira se savez protiv nje
28. Okt. 20250
Rat u zalivu
IZRAELSKI ANALITIČAR OTKRIO ŠOKANTE INFORMACIJE: Izrael je Arapima isporučio Iron Dome, evo u kojoj državi su ga instalirali
Prije 5 min0
Svijet
"A ZAŠTO SAM OVO UČINIO?": Objavljen manifest napadača s Trumpove gala večere
Prije 6 min0
Hronika
UŽAS NA BH. CESTAMA: U saobraćajnoj nesreći poginuo motociklista
Prije 13 min0
Politika
MIT O MAJORIZACIJI KAO PARAVAN ZA PODJELU: Ismet Fatih Čančar razotkrio opasne namjere koje dolaze iz Hrvatske
Prije 19 min0
Evropa
PUTIN BI MOGAO USKORO NAPASTI EU, A TRUMP ĆE SAMO GLEDATI: Obavještajci upalili alarm – "Buknut će veliki rat, kreću od ove države..."
24. Apr. 20260
Evropa
POTRESNA ISPOVIJEST PÉTERA SZIJJÁRTA: Ministar vanjskih poslova Mađarske se bori za ŽIVOT, detalji operacija ŠOKIRALI javnost
23. Apr. 20260
Evropa
OŠTRO, IZ GRČKE: Emmanuel Macron žestoko uzvratio Donaldu Trumpu...
Prije 12h0
Evropa
BIJES I OČAJ U KREMLJU, OGLASIO SE SERGEJ LAVROV: "Vraćaju nas u kolonijalno doba..."
25. Apr. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.