Svijet
SVIJET NA RUBU ŽIVACA: Njegovi hirovi izazivaju strah i kod pristaša
Prije 17 min0
Zlato je pripalo Nijemcu Philippu Raimundu koji je skupio 3.4 boda više od Poljaka Kacpera Tomasiaka. Bronca ide u Japan - Renu Nikaidu.
Sport
Prije 2h
0
Domen Prevc, vodeći u ukupnom poretku Svjetskom kupu i prvi favorit za zlato, ostao je bez medalje. Završio je na šestom mjestu. Prevc, 26-godišnji skakač, još uvijek čeka na prvu medalju s Olimpijskih igara.
What a night in Predazzo! What a competition! Philipp Raimund is the new Olympic Champion! Kacper Tomasiak takes Silver and for the first time ever we have two bronze medalists! Ren Nikaido and Gregor Deschwanden with Bronze #fisskijumping… pic.twitter.com/AxuzI4Zuaf
— Viessmann FIS Ski Jumping World Cup (@FISskijumping) February 9, 2026

Svijet
SVIJET NA RUBU ŽIVACA: Njegovi hirovi izazivaju strah i kod pristaša
Prije 17 min0
Kultura
VOLJELI SU GA I U BiH, A NA GROBU MU NIJE SMIO STAJATI KRST: Njegov otac sveštenik nije mogao doći sebi
Prije 33 min0
Hronika
PUCNJAVA U ŠKOLI: Putevi blokirani, roditelji zabrinuti - Vlasti izdale hitno upozorenje, jake policijske snage na terenu
Prije 50 min0
Svijet
ELON MUSK ŠOKIRAO TRUMPA: "Amerika će 1000% bankrotirati. Mogu je spasiti samo...!" (VIDEO)
Prije 52 min0
Sport
VELIKA TENISERKA NESTALA IZ JUGOSLAVIJE, SAD SE JAVILA NAKON DUGO VREMENA: "Bolje kasno nego nikad"
08. Feb. 20260
Sport
BRONZANI SJAJ IZ LIMASSOLA: Ajla Sipović pokorila Evropu i donijela bronzanu medalju Bosni i Hercegovini
07. Feb. 20260
Sport
NAKLON ZA DIJAMANTA:Bundesliga odala počast Edinu Džeki kao malo kome
07. Feb. 20260
Sport
SJAJNA MUZAFERIJA NA OLIMPIJADI: Sekunde je dijelile od senzacije, greška u finišu koštala boljeg plasmana
08. Feb. 20261
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.