Evropa
ZELENSKI I MACRON SLOŽNI: Nema opravdanja za ukidanje sankcija Rusiji
Prije 6 min0
Domaćini su rano poveli u 7. minuti kada je Victor Osimhen ubacio s lijeve strane, a Mario Lemina glavom zatresao mrežu i donio prednost.
Sport
10. Mar. 2026 10. Mar. 2026
0
Galatasaray je u Istanbulu slavio protiv Liverpoola rezultatom 1:0 u sadržajnoj utakmici osmine finala Lige prvaka na Rams Park stadionu.
Domaćini su rano poveli u 7. minuti kada je Victor Osimhen ubacio s lijeve strane, a Mario Lemina glavom zatresao mrežu i donio prednost.
Susret je bio napet i uzbudljiv, a svaka ekipa imala je pogodak koji je poništen nakon intervencije VAR-a – Osimhen je zatresao mrežu domaćina, ali označen je ofsajd, dok je Liverpool imao poništen gol zbog prekršaja u napadu.
Uzvratni susret igra se sljedeće srijede na Anfieldu, a pobjednik ovog para u četvrtfinalu igrat će protiv boljeg iz dvoboja PSG – Chelsea.
Evropa
ZELENSKI I MACRON SLOŽNI: Nema opravdanja za ukidanje sankcija Rusiji
Prije 6 min0
Mini market
NEBOJŠA VUKANOVIĆ DIGAO UZBUNU: "Ovo je neviđena provokacija. To organizuje deklarisani ustaša!"
Prije 20 min0
Evropa
EU NA OPREZU: Rat na Bliskom istoku mogao bi pokrenuti novi veliki migrantski val prema Europi
Prije 21 min0
Svijet
VANJSKOPOLITIČKI KOMENTATOR BOŠKO JAKŠIĆ TVRDI: "Američka operacija je epska konfuzija, nema izlazne strategije"
Prije 24 min0
Sport
VELIKE VIJESTI ZA BOSNU I HERCEGOVINU: Italija bi mogla direktno na Svjetsko prvenstvo u nogometu, "Zmajevima" treba samo...
12. Mar. 20263
Sport
HRVATSKA JE PREKRIŽILA ĆAMILU: Hoće li obući dres Bosne i predstavljati našu zemlju?
10. Mar. 20262
Sport
O NJEMU BRUJI NJEMAČKA: Nevjerovatan potez Edina Džeke prije dolaska u Schalke...
12. Mar. 20260
Sport
OVO SE RIJETKO VIĐA: Reprezentativac Bosne i Hrecegovine ima samo 18 godina, a danas vrijedi...
11. Mar. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.