Vijesti
VANREDNA SJEDNICA DOMA NARODA: Na dnevnom redu spas i vanredna uprava za Novu Željezaru Zenica (FOTO)
Prije 18 min0
Neymar se još oporavlja.
SP 2026
Prije 2h
0
Tri dana prije uvodne utakmice na Svjetskom prvenstvu protiv Maroka, Brazil drhti od straha.
Naime, momčad Carla Ancelottija nastavlja s pripremama u Morristownu u New Jerseyju, ali bez Neymara.
Brazilski napadač ponovno je jučer izostao s treninga iako su neki mediji izvještavali o povratku zvijezde na teren, sada se čini da je to sve manje vjerojatno.
Neymar se još oporavlja od ozljede zadobivene u dresu Santosa i prema nekim navodima već je otpisan za utakmicu protiv Maroka. Njegov nastup u kasnijim utakmicama protiv Haitija i Škotske također ostaje 'u zraku'.
Vijesti
VANREDNA SJEDNICA DOMA NARODA: Na dnevnom redu spas i vanredna uprava za Novu Željezaru Zenica (FOTO)
Prije 18 min0
Vijesti
PRAVOSUDNI EPILOG: VSTV BiH izrekao konačnu disciplinsku mjeru zbog nedostavljanja podataka o imovini i interesima
Prije 24 min0
Vijesti
KLJUČA U ZENICI: Dio radnika Nove Željezare Zenica stupio u radnički neposluh
Prije 27 min0
Politika
"NIKO NIJE ZNAO SAKRIT' SUZE K'O MARINA": Žestok okršaj Đonlagića i Pendeš u Domu naroda
Prije 41 min0
SP 2026
KAPITEN IRANA PREŽIVIO DRAMU U MEKSIKU: Karteli ih presreli, a onda su izgovorili jednu riječ koja ih je spasila
Prije 16h0
SP 2026
ŠIZOFRENA IZJAVA IZ MOSTARA: Fra Mario Knezović tvrdi da BiH nije ni izborila SP: "Laž je da su se plasirali, to nije istina"
08. Jun. 20261
SP 2026
NEVJEROVATNA PRIČA: Srbija mu nije vjerovala, sad je bio ključni čovjek iz sjenke u plasmanu Zmajeva na Mundijal
08. Jun. 20260
SP 2026
"SRETNO, SELEKTORE": Pogledajte kakvu je tetovažu Barbarez uradio pred odlazak na mundijal
09. Jun. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.