NAKON TRAGEDIJE KOD BANJE LUKE: Oglasila se Ambasada Ruske Federacije u Bosni i Hercegovini...

Podsjećamo, u teškoj saobraćajnoj nesreći u Prijakovcima na magistralnom putu Banjaluka-Prijedor, nastradale su dvije žene i muškarac, dok su tri osobe povrijeđene.

  • Hronika

  • 21. Jun. 2026  

  • 0

Tročlana ruska porodica hospitalizirana je nakon teške saobraćajne nesreće u blizini Banjaluke, saopćila je Ambasada Rusije u BiH.

- Dana 20. juna 2026. godine, usljed saobraćajne nesreće na auto-putu Prijedor-Banjaluka u Republici Srpskoj, porodica ruskih državljana, koju su činili bračni par i malo dijete, povrijeđena je u automobilu, navodi se u saopćenju.

Dodaje se da su ruski državljani prevezeni u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci, gdje im se ukazuje hitna medicinska pomoć, objavljeno je na Telegram kanalu Ambasade Rusije u BiH.

Ruska diplomatska misija je također pojasnila da je Ambasada u kontaktu sa nadležnim organima bh. entiteta Republika Srpska i da pažljivo prati stanje povrijeđenih.

Podsjećamo, u teškoj saobraćajnoj nesreći u Prijakovcima na magistralnom putu Banjaluka-Prijedor, nastradale su dvije žene i muškarac, dok su tri osobe povrijeđene.

Vezane vijesti

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...