ŽIVI NOVU MLADOST: Senzacionalni 78-godišnjak vozi supersportski bolid (VIDEO)

U svom limenom ljubimcu napravio je zavidnu kilometražu.

  • Auto

  • 24. Jun. 2020  24. Jun. 2020

  • 0

Uvriježeno je mišljenje kako mladi najčešće ne mogu priuštiti supersportski auto, dok onim starijima takav izbor ne priliči ako ne žele nositi negativne epitete i da ih optužuju za sredovječnu krizu. Oni još stariji u pravilu ne voze, a ako i sjedaju za volan, biraju udobna vozila, jednostavna za upravljanje.

No, postoje i izuzeci. Jedan takav je Henry Harrfeldt, vitalni 78-godišnjak koji redovno vozi supersportski bolid. To je McLaren 720S Spider, vrijedan oko 400.000 eura, s kojim je do sada prešao 4.000 kilometara.

Podsjetimo, radi se o automobilu pokretanom V8 snagatorom od 710 konjskih snaga i 770 Nm. Da zna što radi, govori i podatak kako već decenijama u ergeli ima klasike poput AC Cobre i Forda GT40.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...