Vijesti
ŠEF KLUBA HDZ-a U PARLAMENTU FBiH: Damir Džeba Bakira Izetbegovića uporedio sa zločincem Baghdadijem (FOTO)
15. Dec. 20250
Žao mi je tog naroda što mora da vas se stidi ovdje i u bijelom svijetu! Da li vi to, Vučiću, razumijete? – poručio mu je Cerić.
Mini market
23. Sep. 2021 23. Sep. 2021
3
Obraćajući se javnosti iz Budimpešte, gdje učestvuje na Četvrtom demografskom samitu, Aleksandar Vučić, predsjednik Srbije, između ostalog je kazao da je ključna tema mali broj djece u Srbiji i da se mora poduzeti splet mjera koje je priredio ministar za brigu o porodici i demografiju u Vladi Ratko Dmitrović.
Nadam se da ćemo da postignemo bolji rezultat u manjim sredinama.
Morate da imate preko 2,2 da bi zadržali održivost. Sela su nam pusta, druge opštine u Srbiji se prazne. Nemamo nigdje dobru situaciju, pa ni u Novom Pazaru.
Beograd izvlače migracije – kazao je Vučić, te dodao kako nigdje ne postoji najbolje rješenje, ali da je situacija loša potvrđuju Vučićeve riječi da “Srbija za 20 godina neće imati ni pet miliona stanovnika“.
Na svom Facebook profile uz naslov objave: “Savjet dana”, reagirao je dr. Mustafa Cerić.
Vučiću, smiri doživljaj! Urazumi se ne zbog nas, već zbog srpskog naroda, kojeg ponižavate i uništavate! Žao mi je tog naroda što mora da vas se stidi ovdje i u bijelom svijetu! Da li vi to, Vučiću, razumijete? – poručio mu je Cerić.
Vijesti
ŠEF KLUBA HDZ-a U PARLAMENTU FBiH: Damir Džeba Bakira Izetbegovića uporedio sa zločincem Baghdadijem (FOTO)
15. Dec. 20250
Vijesti
MUSTAFA CERIĆ U ZAGREBU NA KONFERENCIJI O DAYTONU: "Grlić Radman će zažaliti što me je zvao..."
12. Dec. 20254
Politika
BIVŠI REIS CERIĆ UPUTIO OTVORENO PISMO ŽELJANI ZOVKO: " Da li Vaš govor mržnje predstavlja zvanični stav hrvatske politike prema muslimanima u BiH?"
07. Dec. 20251
Mini market
BIVŠI REIS MUSTAFA CERIĆ UPOZORAVA: "Ne nasjedajte na opasne priče Fatmira Alispahića"
02. Dec. 20251
Hronika
UHAPSILA GA GRANIČNA POLICIJA: Ilegalno prevozio 20 kilograma duhana
Prije 12 min0
Ekonomija
VELIKA OPTUŽNICA PROTIV UTAJE POREZA I DOPRINOSA: Postupak protiv 21 firme i 23 osobe
Prije 18 min0
Hronika
POTVRĐENA OPTUŽNICA PROTIV PET OSOBA ZBOG ŠVERCA DUHANA: Kriminalnim radnjama nanijeli štetu od 33 miliona eura
Prije 26 min0
Jeste li znali
DOK SE UPOZORAVA NA NAGLO STARENJE STANOVNIŠTVA, STRUČNJACI TVRDE: Ljudi u ovoj dobi su nevjerovatan neiskorišten resurs
Prije 33 min0
Mini market
DODIK PREPRIČAO DOGAĐAJ SA KUPRESA: "Kako sam ja ušao, svi gledaju i u jednom trenutku jedan opsova...!" (VIDEO)
24. Dec. 20251
Mini market
NOVINAR DOMAGOJ MARGETIĆ OBJAVIO UZNEMIRUJUĆU SNIMKU: "U vrijeme kad je na snajperskim položajima iznad Sarajeva bio Aleksandar Vučić..."
24. Dec. 20251
Mini market
MILOJKO PANTIĆ ZATRESAO SRBIJU: "Za sve je krivo porijeklo Aleksandra Vučića..."
24. Dec. 20250
Mini market
NEČASNA ULOGA HRVATSKE NOVINSKE AGENCIJE: Saučesništvo u hajci na Bošnjake - slučaj "Advent u Uskoplju"!
25. Dec. 20251
trenutak ...
Komentari - Ukupno 3
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.