MAJSTORIJA ZLATANA IBRAHIMOVIĆA O KOJOJ BRUJI ITALIJA: Pogledajte kako je Milan u trećoj minuti sudačke nadoknade slavio u Rimu i vratio se na prvo mjesto Serije A

Milan je teško izborenom pobjedom došao do 74 boda i zasjeo na vrh ljestvice Serie A s dva boda prednosti ispred gradskog suparnika Intera koji ima utakmicu manje.

• 25. Apr. 2022  25. Apr. 2022

• 0

Fudbaleri Milana probili su se na vrh tabele Serie A zahvaljujući pobjedi 2:1 na gostovanju kod Lazija u Rimu.

Domaći su poveli već u 4. minuti golom Cire Immobilea i imali prednost sve do 50. minute, kad je izjednačio Olivier Giroud. Milan je do pobjede došao u trećoj minuti sučevog dodatka kad je loptu u mrežu poslao Sandro Tonali, a asistent je bio Zlatan Ibrahimović.

Bh. reprezentativac Rade Krunić u igru je ušao u 70. minuti utakmice zamijenivši Juniora Messiasa.