Zdravlje
PRIRODA NUDI OBILJE: Ovo su najbolje namirnice za ljeto koje će vas istovremeno i osvježiti i zdravo nahraniti
Prije 18 min0
"Prije godinu dana pretrpio sam teške uvrede kada sam izjavio da bi Vojin Mijatović mogao biti trojanski konj Milorada Dodika u borbi za fotelju u Predsjedništvu BiH".
Mini market
21. Maj 2022 21. Maj 2022
4
Nihad Čolpa, zastupnik u Predstavničkom domu Parlamenta FBiH, ocijenio je u petak kako bi eventualna kandidatura Vojina Mijatovića za člana Predsjedništva BiH iz entiteta RS značila još četiri godine za Milorada Dodika u krovnoj državnoj instituciji.
Čolpa je zaključio kako je potpredsjednik SDP-a, ustvari, trojanski konj Dodika…
“Eventualna kandidatura Vojina Mijatovića, visokog funkcionera SDP-a, ostavlja Milorada Dodika ili nekog drugog iz SNSD-a u Predsjedništvu BiH. Prije godinu dana pretrpio sam teške uvrede kada sam izjavio da bi Vojin Mijatović mogao biti trojanski konj Milorada Dodika u borbi za fotelju u Predsjedništvu BiH tako što će odvući presudan dio bošnjačkih glasova koje bi poslije Dodikovih uvreda na račun Bošnjaka vjerovatno dobila opozicija”, rekao je zastupnik u Predstavničkom domu Parlamenta FBiH.
Međutim, kako je dodao Čolpa, javnost treba znati zašto SDA i SDP u RS rade za Dodika.
(N1)
Zdravlje
PRIRODA NUDI OBILJE: Ovo su najbolje namirnice za ljeto koje će vas istovremeno i osvježiti i zdravo nahraniti
Prije 18 min0
Regija
PETRA NAKON POSJETE HRVATSKOJ TVRDI DA NIKADA NIJE BILA TAKO PONIŽENA: "Umjesto raja dočekao me je pakao"
Prije 22 min0
Evropa
GORI VATRA U OKOLINI SOLUNA: U gašenju požara iz vazduha učestvuju pet aviona i... (VIDEO)
Prije 28 min0
Estrada
ŽIKI JAKŠIĆU JE PRIJE MANJE OD MJESEC NAGLO POZLILO: Nakon toga uslijedio je tajac o njegovom...
Prije 37 min0
Mini market
ZAŠTO JE PROPALA AL JAZEERA BALKANS: Katar tražio od Foče i Đođića da odstupe i da sačuvaju televiziju - ONI ODBILI. Nakon toga ukinut je program!
12. Jul. 20253
Mini market
NASTAVLJENA SRAMOTNA TRADICIJA: "E gospodo, s ovim žive Bošnjaci Srebrenice 11. jula, pošto se delegacije pod rotacijama..."
12. Jul. 20251
Mini market
VASKOVIĆ UZBURKAO DUHOVE: „Dodik rascijepio državu, jedan distrikt je Brčko, a drugi bi postao Sarajevo...“
Prije 16h0
Mini market
PROPUSTILI SMO SVE ŠANSE ZA PROMJENU SISTEMA: Spavajte mirno, Dejtona 2 neće biti
13. Jul. 20252
trenutak ...
Komentari - Ukupno 4
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.