Politika
NIŽU SE REAKCIJE NA NOVI NON-PAPER, ZLATKO LAGUMDŽIJA PORUČIO: "Sada je jasno da razbijači Bosne i Hercegovine više ne mogu proći nekažnjeno"
23. Maj 20250
"Dakako, prije toga - pakovanja kofera, gospodin Schmidt, narednih dana treba odgovoriti da li je sve ovo uradio po nalogu službenog Zagreba nakon što su to aminovale nekoliko vodećih zemalja u PIC-u", poručio je Avdović.
Mini market
24. Jul. 2022
5
Ne stišavaju se reakcije na vijesti o mogućem nametanju Izbornog zakona BiH od strane visokog predstavnika Christiana Schmidta.
Erol Avdović, bh. novinar koji izvještava iz New Yorka, osvrnuo se na društvenim mrežama na najave nametanja Izbornog zakona u BiH.
„Kako stvari stoje Christian Schmidt može vrlo lako zapečatiti svoju političku karjeri na međunarodnoj pozornici u Bosni ako - neobazirući se bude nametnuo izborni zakon po šnitu HDZ-a. Takve bi promjene ne samo produbile podjele u BiH - već bi ih cementirale.
Dakako, prije toga - pakovanja kofera, gospodin Schmidt, narednih dana treba odgovoriti da li je sve ovo uradio po nalogu službenog Zagreba nakon što su to aminovale nekoliko vodećih zemalja u PIC-u. On to treba potvrditi ili demantovati, iako već mnogo znamo oko toga.
Dakle, ko kada i kako? I zbog čega to rade. Iako, kao što reče Željko Komšić sada znamo zašto to rade. Ali, to ne može proći", poručio je Avdović.
Politika
NIŽU SE REAKCIJE NA NOVI NON-PAPER, ZLATKO LAGUMDŽIJA PORUČIO: "Sada je jasno da razbijači Bosne i Hercegovine više ne mogu proći nekažnjeno"
23. Maj 20250
Politika
AMBASADOR AVDOVIĆ: "EU je jedina alternativa za BiH, na sceni politička agresija" (VIDEO)
17. Maj 20250
Vijesti
AMBASADOR AVDOVIĆ ZA "SLOBODNU BOSNU": "Dodikov odlazak u Moskvu nam sve govori. Ovo je najopasnija...!"
08. Maj 20250
Svijet
AMBASADOR BiH U BELGIJI O GLOBALNOJ SIGURNOSTI: "Trka u naoružanju je na fonu ponovne blokovske podjele"
18. Apr. 20250
Društvo
"SJEĆANJE, ODGOVORNOST, BUDUĆNOST": U zgradi Parlamenta Republike Austrije održat će se komemoracija povodom godišnjice genocida u Srebrenici
Prije 12 min0
Svijet
ŠTA SE DEŠAVA U OVOM DIJELU SVIJETA: "Ciklonska bomba" pogodila najmnogoljudniju australsku saveznu državu, stanovništu preporučeno... (FOTO, VIDEO)
Prije 19 min0
Hronika
EPILOG AKCIJE "BRVNARA": Dvojac optužen za prodaju droge, dostavljali na kućnu adresu
Prije 22 min0
Vijesti
A POSKUPLJALE POJEDINAČNE: Nova godišnja karta za javni prevoz u Sarajevu jeftinija za 216 KM
Prije 28 min0
Mini market
„OBIČAN UHLJUP S* KOŠEVA“: Kako je Nenad Janković, (vječiti) student koji hoće da pjeva, izmislio anegdotu iz Sarajeva koja se nije desila
28. Jun. 20250
Mini market
KRATKA VUČIĆEVA OBJAVA NAKON SUKOBA SRBIJANSKE POLICIJE I GRAĐANA: "Na kraju uvijek..."
29. Jun. 20250
Mini market
POZNAT IDENTITET SKAKAČA U NERETVU KOJEG SU LOKALCI PRETUKLI: Pravo je poznat i ovo je pomno pripremao
28. Jun. 20250
Mini market
I ISKUSAN I POLITIČKI PODOBAN: Pljušte reakcije na društvenim mrežama na izbor Bakira Hadžiomerovića za direktora FTV-a...
Prije 6h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 5
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.