Regija
PUMPE U HRVATSKOJ OGRANIČILE SIPANJE GORIVA: Od utorka rastu cijene
Prije 39 min0
Neki su uputili kritike glumcu zbog druženja s Karajlićem, a neki smatraju da u ovome nema ništa sporno...
Mini market
05. Jun. 2023 05. Jun. 2023
5
Glumac Milan Pavlović je na svom Facebook profilu objavio fotografiju na kojoj pozira s Neletom Karajlićem, bivšim frontmenom grupe Zabranjeno pušenje.
- Malo vas je... Malo vas je... Pi*kice - poručio je Pavlović u opisu.
Očekivano, objava je bila povod za brojne reakcije. Neki su uputili kritike glumcu zbog druženja s Karajlićem, a neki smatraju da u ovome nema ništa sporno.
"Ovo je onaj koji je danas pričao o 200 godina nepravde nad Srbima? Što je doživio amneziju? Nije pričao, ne sjeća se, nije pjevao, nije ništa. Hebi ga, krhko je znanje", "Ja već neko vrijeme sumnjam da si ti kloc", "Miki, šta god ko mislio, ipak obojica volite Želju. Za mene je to najvažnije", neke su od reakcija.
Karajlić je jučer gostovao u emisiji "Nedjeljom u 2" na HRT koju vodi Aleksandar Stanković. Stanković ga je, između ostalog, pitao je li "četnik", kako ga često opisuju na ovim prostorima.
- Daleko od toga. Štaviše, pripadam onom dijelu srpskog naciona koji je bio protiv četnika, odnosno, uslovno rečeno, partizanski background, s tim što se sad pogled na četnike razlikuje iz Sarajeva i Beograda - rekao je Karajlić.
Regija
PUMPE U HRVATSKOJ OGRANIČILE SIPANJE GORIVA: Od utorka rastu cijene
Prije 39 min0
Auto
VOZAČI OTKRILI NAJBOLJI POLOVNJAK DO 6.000 EURA: "Svejedno je da li je prešao 50 ili 500 hiljada"
Prije 51 min0
Estrada
"UPROPASTILA SI MI ŽIVOT, UBIT ĆU SE ZBOG TEBE": Voditeljica potražila pomoć nadležnih organa
Prije 1h0
Jeste li znali
DA LI NOŽEVI SMIJU U MAŠINU ZA SUĐE: Odgovor bi mnoge mogao iznenaditi
Prije 1h0
Mini market
OVO JE PREVRŠILO SVAKU MJERU: Semir Osmanagić u Visoko dovodi dokazane negatore genocida i fanove Karadžića i Mladića!
22. Jul. 20261
Mini market
KRIŽ NA PRSIMA, A NA ČELU ŽIG SOTONE: Specijalna operacija koja Hercegovinu pretvara u poligon mržnje
22. Jul. 202610
Mini market
"BIT ĆE KAKO MI ŽELIMO ILI NIKAKO": SNSD-ova politika ucjena ponovo drži Bosnu i Hercegovinu kao taoca
23. Jul. 20262
Mini market
DRAGAN BURSAĆ: "Crna Goro, sretan ti novi ministar negiranja genocida"
Prije 16h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 5
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.