Vijesti
ČEKA NAS NOVI KOLAPS: Od sutra obustavljen saobraćaj na raskrsnici u Nedžarićima
03. Jun. 20220
Još nema informacija kada će radovi na ovoj lokaciji početi.
Ekonomija
14. Sep. 2023
0
StudioArh predstavio je jedno od idejnih rješenja za buduću zgradu koja će se nalaziti na lokaciji bivšeg Doma penzionera u sarajevskom naselju Nežarići.
Podsjetimo da je Dom penzionera u Sarajevu prodat je za 20,1 miliona KM firmi Mont-ing iz Visokog, još 2021. godine.
Zanimljivo je da je početna cijena bila 10,3 miliona maraka, što znači da je nekretnina na atraktivnoj lokaciji prodata za dvostruko veći iznos.
Kompanija Mont-ing je osnovana oko godinu dana prije toga. Firma je registrovana za djelatnost inženjerstva i s njim povezano tehničko savjetovanje.
Još nema informacija kada će radovi na ovoj lokaciji početi.
Vijesti
ČEKA NAS NOVI KOLAPS: Od sutra obustavljen saobraćaj na raskrsnici u Nedžarićima
03. Jun. 20220
Ekonomija
BIVŠI DOM PENZIONERA U NEDŽARIĆIMA PRODAT ZA ČAK 20,1 MILION KM: Poznat i kupac...
30. Avg. 20210
Hronika
MALO IZA PONOĆI: Policija u munjevitoj akciji uhapsila osumnjčenog za brutalno ubistvo u Sarajevu, evo gdje se krio…
21. Feb. 20200
Evropa
AMBASADA IZRAELA OSUDILA POTEZ BERKOWICZA: "Spalili ste nevinu djecu fosforom u Gazi, u tome se ne razlikujete od Trećeg rajha"
Prije 22 min0
Svijet
"MAGA" MAŠINERIJA JE RAZOTKRIVENA: Bivša influencerica otkriva kako nastaje "spontana" podrška Trumpu (VIDEO)
Prije 34 min0
Rat u zalivu
STIŽU INFORMACIJE IZ BIJELE KUĆE: Tankeri kreću prema američkim lukama da natovare naftu
Prije 41 min0
Vijesti
STANIVUKOVIĆ ODGOVORIO NA DODIKOVU PRIMITIVNU OBJAVU: "Milorade, vratite tweet i recite nam ko je sljedeći?"
Prije 51 min0
Ekonomija
CRNI SCENARIJ SE OSTVARUJE: Gorivo u BiH skuplje nego ikad, kraj poskupljenjima se ne nazire
12. Apr. 20260
Ekonomija
ZBOGOM GUŽVAMA: Od Mostara do Makarske rivijere stizat će se brže nego ikada prije!
12. Apr. 20261
Ekonomija
BOSNU SU NA OVOJ MAPI OBOJILI U TAMNO ZELENU BOJU: Razlog će mnoge raspametiti
12. Apr. 20260
Ekonomija
ŠTA SPREMA LIDL: Njemačka kompanija u Bosni i Hercegovini u milionskim gubicima, otvaranje trgovina očekuje se...
12. Apr. 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.