Vijesti
ODAO POČAST HEROJU BiH: Denis Bećirović u Bužimu položio vijenac na Turbe Izeta Nanića
Prije 15 min0
Ko baštini tradiciju popustljivosti u parlamentarnoj većini? Ili samo nemaju viziju i zahtjeve?, pita se Dunović
Mini market
27. Feb. 2024
0
U Domu HDZ-a BiH u Mostaru s početkom u 15 sati održat će se sastanak predstavnika političkih stranaka koalicije na razini Bosne i Hercegovine.
Lider “Naroda i pravde” Elmedin Konaković izrazio je nadu da će biti napravljen iskorak, uzimajući u obzir važnost puta BiH ka EU. Slično je uoči sastanka prokomentarisao i predsjednik SNSD-a Milorad Dodik.
"Odlazim u Mostar uvjeren da imamo i ljudsku i političku zrelost da interese naša tri naroda stavimo ispred tuđih geopolitičkih interesa. Geopolitička situacija je složena. Narodi tako snažnih historijskih sjećanja kao što su narodi Balkana uvijek su podložni utjecajima koji ih dovode do toga da podnose žrtve na oltaru tuđih interesa", naveo je Dodik.
Milan Dunović, zastupnik u Zastupničkom domu PSBiH, također je prokomentarisao najavu današnjeg sastanka u Mostaru.
“Sve nešto razmišljam ko će popustiti na današnjem sastanku. Ko baštini tradiciju popustljivosti u parlamentarnoj većini? Ili samo nemaju viziju i zahtjeve?”, pita se Dunović.
Sve nešto razmišljam ko će popustiti na današnjem sastanku.
— Milan Dunović (@DunovicMilan) February 27, 2024
Ko baštini tradiciju popustljivosti u parlamentarnoj većini? Ili samo nemaju viziju i zahtjeve?
Vijesti
ODAO POČAST HEROJU BiH: Denis Bećirović u Bužimu položio vijenac na Turbe Izeta Nanića
Prije 15 min0
Politika
"SB" INTERVJU (I) / MICHAEL MARTENS – NJEMAČKA I RASPAD JUGOSLAVIJE: "Tuđman je 1991. smatrao da postoji historijska prilika za pripajanje dijelova BiH. Kancelar Kohl nije imao razumijevanja za to!"
Prije 21 min0
Hronika
U 73. GODINI: Preminuo istaknuti goraždanski privrednik Hasan Tafro
Prije 29 min0
Politika
OSUĐEN, ZBUNJEN, DEZORIJENTISAN: Dodiku "nije jasno" šta se dešava njemu i Vučiću i to u isto vrijeme, priča o nekim zavjerama
Prije 34 min0
Mini market
SLUŽBENO OŽIVLJAVANJE ZLOČINAČKE PARADRŽAVE: Aktivni pripadnici MUP-a SBK i FUP-a pozirali sa zastavom na kojoj je pisalo MUP Hrvatske republike Herceg Bosne
13. Avg. 20251
Mini market
„GRAĐANIN MILE SE PREPAO ZA VILU NA DEDINJU, SVI ĆETE U ZATVOR...“: Burne reakcije iz Srbije nakon istupa Milorada Dodika...
Prije 12h0
Mini market
KONTROVERZNI SANIN MUSA NE POSUSTAJE: „Sada će svaki UZP-ovac u zapadnoj Hercegovini dobro razmisliti hoće li maltretirati muslimane...“
13. Avg. 20250
Mini market
KONTROVERZNI SANIN MUSA IZDAO UPUTE ZA ODLAZAK U ŠIROKI BRIJEG: "Samo muškarci, bez žena i djece! Bez oružja! Bez uniformi vojnih! Bez zastava..."
14. Avg. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.