Vijesti
"OČEKUJEM HITNU REAKCIJU": Ministar Dizdar osudio opstrukciju obnove porodične kuće Nedima Salaharevića u Vlasenici
26. Feb. 20250
... sve dok se ne počnemo stidjeti"
Društvo
03. Mar. 2024
0
Nataša Kandić, osnivačica Fonda za humanitarno pravo Beograd, prokomentarisala je na društvenoj mreži X prezentaciju "Dosijea Svetozar Andrić" i svjedočenje Nedima Salaharevića.
Na ovoj društvenoj mreži ona je napisala:
"Svjedočenje Nedima Salaharevića o Vlasenici i bratu, mladom košarkašu koga je posljednji put vidio kada su ga uveli u logor Sušicu, koji je osnovao Svetozar Andrić, bi trebalo slušati u školama, fakultetima u Narodnoj skupštini dok se ne počnemo stidjeti".
Svedocenje Nedima Salaharevica o Vlasenici i bratu, mladom kosarkasu koga je poslednji put video kada su ga uveli u logor Susicu, koji je osnovao Svetozar Andric,bi trebalo slusati u skolama, fakultetima u Narodnoj skupstini dok ne pocnemo da se stidimo.
— Natasa Kandic (@natasakandic) February 28, 2024
Polovinom prošle sedmice je u Medija centru u Beogradu predstavljen "Dosije Andrić".
Ratni zločinac Svetozar Andrić trenutno je član Skupštine Grada Beograda
Svetozar Andrić je svojom naredbom osnovao zloglasni logor Sušica, a kasnije je bio komandant 1. Birčanske brigade VRs. Godinama živi i radi u Beogradu.
Trenutno je član Skupštine Grada Beograda.
Vijesti
"OČEKUJEM HITNU REAKCIJU": Ministar Dizdar osudio opstrukciju obnove porodične kuće Nedima Salaharevića u Vlasenici
26. Feb. 20250
Društvo
BRAT KOŠARKAŠKOG GENIJA IZ VLASENICE ZA „SB“: „Isječena lopta ispred kuće Edina Salaharevića nije incident, iza lopte ne stoji pojedinac nego sistem“
29. Sep. 20230
Hronika
U ZADRU PARKIRALI AUTO BEOGRADSKIH TABLICA: Napravili su im nezamislivo
Prije 4 min0
Regija
VUČEVIĆ PORUČIO DA 'KONTEJNER REVOLUCIJA' NEĆE NIŠTA PROMIJENTI: "Ne razumiju psihološki profil predsjednika..."
Prije 9 min0
Vijesti
OGLASIO SE DODIKOV ADVOKAT: "Sve je bilo u skladu sa Zakonom..."
Prije 23 min0
Ekonomija
KRALJ PIJACE PRIZNAO KAKO VARAJU KUPCE: "Znaš kako znamo ko ima para?" (VIDEO)
Prije 31 min0
Društvo
BOGATI SU, IMAJU SVEGA: Ćudić kupila stan od 435.000 KM, Kojović uštedio 300.000 KM u Americi
03. Jul. 20254
Društvo
VLADA RS-a DONIJELA ZAKLJUČAK DA SE 5. JULI PROGLAŠAVA DANOM ŽALOSTI: Vlada Brčko distrikta BiH odlučila je da...
03. Jul. 20251
Društvo
ZGROŽENI MJEŠTANI SNIMILI UŽAS NA JUGU HRVATSKE: "Dolazi iz Hercegovine, bez upozorenja"
Prije 23h0
Društvo
JASNA PORUKA GRADONAČELNIKA BIHAĆA: "Nećemo šutjeti dok se milioni izvlače iz džepova građana"
04. Jul. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.