Društvo
U POTRAZI ZA DOBRIM VIJESTIMA: Jefitinija putarina za ovu kategorija vozila na autoputu u FBiH
Prije 7 min0
Nove odluke američkog predsjednika stupile na snagu.
Svijet
23. Jan. 2025
0
Novi američki predsjednik Donald Trump je potpisao izvršnu uredbu kojom se jemenski Huti priznaju kao teroristi.
To je navedeno na web stranici Bijele kuće. U dokumentu se navodi da su desetine puta granatirani ratni brodovi američke mornarice od 2023., te se objašnjava da “aktivnosti Huta ugrožavaju sigurnost američkih civila i osoblja na Bliskom istoku”.
Konkretno, SAD optužuje predstavnike Ansar Allaha za granatiranje infrastrukture u Izraelu, Saudijskoj Arabiji i UAE.
Trump je govorio i o novom šefu tajne službi.
"Imam puno i potpuno povjerenje da će Sean Tajnu službu Sjedinjenih Država učiniti jačom nego ikad prije": Agent američke Tajne službe Sean Karran, koji je branio Trumpa tokom pokušaja atentata na predizbornom skupu, imenovan je šefom agencije.
(SB)
Društvo
U POTRAZI ZA DOBRIM VIJESTIMA: Jefitinija putarina za ovu kategorija vozila na autoputu u FBiH
Prije 7 min0
Politika
NENAD VUKOVIĆ PREDVIĐA ŠTA ĆE SE DEŠAVATI: "Špirić se neće osvrtati na pristojnost, kao što se ne osvrće već..."
Prije 13 min0
Evropa
SMANJUJU SE REGULATORNE PREPREKE: Macron objavio veliku promjenu oko AI-ja u EU
Prije 13 min0
Regija
VUČIĆ ZAPRIJETIO NASTAVNICIMA: "U januaru ste dobili cijele plate, u februaru će biti onoliko koliko ste radili"
Prije 26 min0
Svijet
DRAMA U ZRAKU: Trumpu u avionu pokazali jednu fotografiju, pobjesnio je –„Gubim strpljenje...“
Prije 16h1
Svijet
UKRAJINCI SLAVE: Pilot nije imao šanse, oboren MOĆNI RUSKI AVION (VIDEO)
09. Feb. 20250
Svijet
TRUMP U AVIONU ŠOKIRAO SVE: "Posvećen sam kupovini i posjedovanju Gaze..."
Prije 14h0
Svijet
ODGOVOR NA KOJI SE ČEKALO: Bijela kuća reagovala na odluku suca da stopira Muskovu kontrolu nad platnim sistemima SAD-a
09. Feb. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.