Sport
UEFA OTKRIVA: Cardiff domaćin otvaranja EURO 2028., a finale će se igrati...
Prije 4h0
Srebrenička ulica u Bihaću spremna je za asfaltiranje nakon završene rekonstrukcije, a njena funkcionalnost biće od posebnog značaja dok traje izgradnja saobraćajnog čvorišta Jablanska ulica - Mali Lug.
Ekonomija
05. Mar. 2025 05. Mar. 2025
0
Ova ulica će služiti kao alternativni putni pravac u okviru projekta izgradnje magistralnog puta Bihać-Bosanska Krupa, jednog od najvažnijih infrastrukturnih projekata u Bihaću, koji se finansira sredstvima JP “Ceste Federacije BiH”.
Pored radova u Srebreničkoj ulici, infrastrukturni projekti su u toku i u drugim dijelovima grada. U mjesnoj zajednici Gornje Prekounje završeno je asfaltiranje Ulice Bećira Islamovića, koje je realizovano zahvaljujući sredstvima Federalnog ministarstva prometa i komunikacija, prenosi Fena.
Ovaj projekt proveo je Zavod za prostorno uređenje Bihać, i trenutno se nalazi u fazi završne realizacije asfaltiranja.
Realizacija ovih ključnih saobraćajnih projekata značajno će poboljšati kvalitet infrastrukture i saobraćajnu povezanost u Bihaću, a njihova provedba ne bi bila moguća bez podrške federalnog nivoa vlasti.
Sport
UEFA OTKRIVA: Cardiff domaćin otvaranja EURO 2028., a finale će se igrati...
Prije 4h0
Politika
BLANUŠA IZ KOZARSKE DUBICE: "Vrijeme laži je završeno, ovo su izbori između ponosa i..."
Prije 4h0
Regija
VUČIĆ O ZDRAVLJU MAJKE POGINULOG MLADIĆA U PADU NADSTREŠNICE: "Važno je da je primila terapiju"
Prije 5h0
Politika
PROFESOR SENADIN LAVIĆ O GOSPODINU IZ LAKTAŠA: Dodik je barbarin kojeg može zaustavit samo funkcionirajuća država (VIDEO)
Prije 5h0
Ekonomija
PRVE POSLJEDICE PRIVATIZACIJE ARCELOR MITTALA: Pavlović reže višak radnika u "Novoj Ljubiji"
10. Nov. 20250
Ekonomija
BIVŠI MINISTAR SIGURNOSTI BIH OJADIO BIVŠU FIRMU: Pazite na šta su "Putevi RS" izdvojili čak 28 miliona KM
10. Nov. 20250
Ekonomija
AUSTRIJANCI PONUDILI PLATU OD 2200 EURA, BESPLATAN SMJEŠTAJ, HRANU I STALNE POVIŠICE. NIKO IM SE NE JAVLJA: "Teže nam je nego ikad"
11. Nov. 20250
Ekonomija
U VELIKIM SU PROBLEMIMA: Velika sarajevska naftna kompanija ostaje bez još jedne pumpe
11. Nov. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.