OBORENO DEVET UKRAJINSKIH DRONOVA KOJI SU LETJELI U PRAVCU MOSKVE: Dogodilo se to nakon dolaska Vučića, Jinpinga...

Gradonačelnik Moskve Sergeja Sobjanjina je to potvrdio.

  • Svijet

  • 07. Maj 2025  07. Maj 2025

  • 0

Devet ukrajinskih dronova koji su se kretali ka Moskvi je oboreno, izjavio je večeras gradonačelnik Moskve i dodao da se to dogodilo nakon dolaska u glavni grad Rusije nekoliko stranih lidera.

Gradonačelnik Moskve Sergeja Sobjanjina je rekao na platformi Telegram da je tačno devet ukrajinskih dronova neutralisano u posljednjih nekoliko sati, "dok su se približavali Moskvi". 

"Stručnjaci hitnih službi otišli su na mjesto događaja gdje su pali ostaci bespilotnih letjelica", rekao je Sobjanin i dodao da se to dogodilo dok je nekoliko stranih lidera već stiglo u Moskvu, među kojima su predsjednici Kine i Brazila, Xi Jinping i Luis Inacio Lula da Silva. Prema ruskim i srbijanskim medijima, u Moskvu je danas stigao i predsjednik Srbije Aleksandar Vučić koji bi trebalo da u petak prisustvuje vojnoj paradi povodom Dana pobjede u Drugom svjetskom ratu.

Komentari - Ukupno 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

  1. Lista komentara
  2. Dodaj komentar

trenutak ...