Vijesti
PROFESOR MUHASILOVIĆ ZA "SB": "Izrael postaje sve više izolovan na međunarodnoj sceni, Evropa je zakasnila…"
27. Maj 20250
Civilne žrtve u Gazi sada su gurnute u drugi plan
Svijet
15. Jun. 2025
0
Sukob Izraela i Irana premjestio je fokus svjetske pažnje sa Gaze gdje se nastavlja genocid nad palestinskim narodom.
Najmanje 55.362 Palestinca ubijena su u izraelskom genocidnom ratu.
Pojasa Gaze od oktobra 2023. godine, saopćilo je danas Ministarstvo zdravstva u Gazi.
U saopćenju se navodi da je tokom posljednja 24 sata u bolnice dovezeno 65 tijela, dok je 315 osoba povrijeđeno, čime je ukupan broj povrijeđenih porastao na 128.741.
Mnogi stradali se još uvijek nalaze pod ruševinama i na ulicama, jer spasioci ne mogu doći do njih - dodaje se u saopćenju.
Profesor Jahja Muhasilović u razgovoru za televiziju Hayat kazao je da sukub Izraela i Irana prijeti da preraste u globalni, ukoliko dođe do uključivanja drugih velikih sila, poput SAD i Kine.
Sve to Izrael koristi i kao razlog više da sakrije sve one civilne žrtve koje su prouzrokovali u do sada Gazi koja je, na neki način gurnuta u drugi plan, iako nam vijesti iz Izraela i sa Bliskog istoka potvrđuju da je Izrael nastavio sa svojim dejstvima protiv civila u Gazi. Čak su intenzivirali jučer i danas svoje napade na Pojas Gaze – kazao je Muhasilović.
Vijesti
PROFESOR MUHASILOVIĆ ZA "SB": "Izrael postaje sve više izolovan na međunarodnoj sceni, Evropa je zakasnila…"
27. Maj 20250
Mini market
PROFESOR MUHASILOVIĆ, OTVORENO: Bez hapšenja, Dodik će samo dalje nastaviti da pomjera skalu
12. Maj 20250
Politika
PROFESOR MUHASILOVIĆ: "Čović opoziciju iz RS-a drži u pričuvi da može ucjenjivati Dodika"
04. Maj 20250
Politika
MUHASILOVIĆ UZBURKAO JAVNOST: "Dodik se de facto već otcijepio, u tome će ga kad-tad slijediti i..."
19. Apr. 20250
Društvo
ZNAKOVITA PORUKA DIREKTORA FOČE: Da li je moguća "reinkranacija" Al Jazzere u BiH?
Prije 25 min0
Vijesti
LOM U SDS-u: Milan Miličević podnio neopozivu ostavku!
Prije 27 min0
Regija
TUĐMANOV ČOVJEK OD POVJERENJA IZ DIJASPORE: Pobjegao iz zemlje, nije htio da mu Srbi sude
Prije 29 min0
Regija
VOZAČ (90) PREGAZIO ŽENU (57) NA ZEBRI: Povrijeđena zadobila teške tjelesne povrede
Prije 40 min0
Svijet
EVO KO IM JE SLJEDEĆA META: Izraelski stručnjak upozorava da je Turska "novi Iran"
10. Jul. 20250
Svijet
STVARNA ISTINA IZA AMERIČKOG UDARA NA IRAN: Trump je pokrenuo rat iz tri razloga
11. Jul. 20250
Svijet
STRAVIČNI SNIMCI NAKON PADA MOSTA: Vozila se survala u vodu, samo on ostao da stoji, nikom nije jasno kako
10. Jul. 20250
Svijet
KAKAV ĆE TO UDAR BITI: Izvori otkrivaju šta Trump zapravo priprema Putinu...
Prije 20h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.