Vijesti
VELIKA AKCIJA SIPA-e: Pretresi na 12 lokacija širom BiH, uhapšeno šest osoba
19. Feb. 20261
Uhapšeni je upravljao vozilom bez registarskih oznaka
Hronika
06. Feb. 2026
0
Crnogorska policija uhapsila je operativno intersantno lice I.K.(40) zbog vožnje pod dejstvom benzodiazepina.
Uprava policije objavila je na mreži X da su njihovi službenici kontrolisali I.K koji je upravljao vozilom bez registarskih oznaka oznaka.
Kako su kazali sudija za prekršaje iz Ulcinja kaznio je I.K zatvorskog kaznom od 60 dana.
Vijesti
VELIKA AKCIJA SIPA-e: Pretresi na 12 lokacija širom BiH, uhapšeno šest osoba
19. Feb. 20261
Hronika
SEDAMDESETOGODIŠNJAK UHAPŠEN ZBOG NASILJA U PORODICI: Policija mu oduzela puškomitraljez
17. Feb. 20260
Hronika
UHAPŠENO VIŠE OSOBA: Sumnje u zloupotrebu službenog položaja
16. Feb. 20260
Hronika
UHAPŠEN "ZELENAŠ": Posuđivao novac i naplaćivao ekstremnu kamatu
13. Feb. 20260
Jeste li znali
ČETNIČKI MONSTRUMI POBILI SU NESRBE NA ZAPADU BOSNE: Predvodnik masakra bio je zloglasni Mane Rokvić…
Prije 8 min0
Zabava
HIT NA INTERNETU: Hercegovac se dopisivao sa starijom gospođom, a onda se pohvalio prijatelju...
Prije 11 min0
Sport
SUNOVRAT NA TRAVNJAKU I NA TRIBINAMA: O transparentu na Hajdukovom stadionu još će se dugo govoriti...
Prije 21 min0
Vijesti
JOŠ NIJE GOTOVO: Pakleni dani i vruće noći su pred nama, evo kada stiže osvježenje...
Prije 29 min0
Hronika
KRVAVA ČITULJA POKRENULA PAKAO U SARAJEVU: Opsadno stanje na ulicama, MECI LETE NA SVE STRANE - Drama počela ubistvom na sastanku zbog duga Zviceru, onda je uslijedio HAOS (FOTO)
08. Avg. 20260
Hronika
POTVRĐENA OPTUŽNICA PROTIV SLUŽBENICE UIO BiH: Fiktivno knjižila uplate i oštetila državu za 186.415 KM
07. Avg. 20260
Hronika
SMRT OPASNOG KRIMINALCA: Bešlić pronađen mrtav u zatvoru, služio je kaznu zbog ovih djela...
07. Avg. 20260
Hronika
DRAMA NA PLAŽI: Bor se srušio na kupače, ima povrijeđenih (VIDEO)
Prije 15h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.