Svijet
NUKLEARANI FIZIČAR TONČI TADIĆ: "Putin je napravio istu grešku kao Hitler, rat Amerike s Iranom pokazao..."
Prije 16 min0
"Muška osoba je pala sa tvrđave i transportovana je na ukazivanje ljekarske pomoći. Nemamo za sad drugih informacija", rečeno je za "Avaz".
Hronika
Prije 1h Prije 1h
0
Muškarac iz Špionice pao je sa Starog Grada Gradina u Srebreniku.
Kako je za "Avaz" potvrđeno iz dežurnog Operativnog centra MUP-a Tuzlanskog kantona, imali su zaprimljenu prijavu o ovome događaju.
"Muška osoba je pala sa tvrđave i transportovana je na ukazivanje ljekarske pomoći. Nemamo za sad drugih informacija", rečeno je za "Avaz".
Kako su kazali iz Vatrogasnog doma Srebrenik imali su zaprimljenu prijavu i intervencija je okončana. Istakli su da je riječ o muškarcu koji je planinar, međutim spotaknuo se tokom planinarenja.
Prema nezvaničnim informacijama riječ je o lakšim povredama.
Svijet
NUKLEARANI FIZIČAR TONČI TADIĆ: "Putin je napravio istu grešku kao Hitler, rat Amerike s Iranom pokazao..."
Prije 16 min0
Ekonomija
POREZNA UPRAVA FBiH U AKCIJI: U jednom danu izvršila 244 kontrole, izrečene kazne veće od...
Prije 22 min0
Regija
NAPETO U SRBIJI: Oglasila se supruga ubijenog Aleksandra Nešovića...
Prije 28 min0
Jeste li znali
TEHNOLOŠKO POSTROJENJE ZADIVLJUJE SVIJET: Ogromne betonske konstrukcije na morskom dnu, uvlače slanu vodu i proizvode... (VIDEO)
Prije 34 min0
Hronika
NEŠOVIĆ BIO ŽIV SATIMA POSLIJE PUCNJAVE: Novi ŠOKANTNI DETALJI iz istrage - osumnjičeni za ubistvo ga prvo ODVEZLI DO VETERINARA "OD POVJERENJA"?!
20. Maj 20260
Hronika
KRAJ BAHATOSTI NA BH. PUTEVIMA: Novi zakon o saobraćaju utjeruje strah u kosti – pogledajte šta vas čeka od srijede
Prije 3h0
Hronika
VELIKA MISTERIJA: Nestali Banjalučanin poslao čudnu poruku supruzi, u potragu uključen dron
20. Maj 20261
Hronika
VANDALIZAM KOD FERHADIJE DOBIO EPILOG: Policija uhapsila osumnjičenog zbog ispisivanja "četiri S" u Sarajevu
20. Maj 20260
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.