Vijesti
KOJIĆ VEĆ SLAVI: "Velika Dodikova pobjeda"
Prije 7 min0
Ispod poklopca je potpuno nova priča.
Auto
13. Jan. 2021 13. Jan. 2021
0
Iako u privatnom životu vozi Porsche, slavni košarkaš aktivno promovira američku autoindustriju. Tačnije, on je ambasador "General Motorsa", odnosno novog Hummera, koji tek dolazi na tržište.
Jedan od najzanimljivijih električnih noviteta zadržava prepoznatljivost prethodnika, ali uz potpuno novu priču ispod poklopca.
Ima napredni električni pogon s tri elektromotora čiji je maksimum 1.000 konjskih snaga i 15.600 Nm, a što mu omogućava da uprkos ogromnoj masi uhvati 96 kilometara na sat za manje od tri sekunde, piše "Index Auto".
Brige nema ni oko dosega. S tzv. Ultima serom baterija prolazi 563 kilometra, a punjenje je brzo zahvaljujući kompatibilnosti s punjačima snage do 350 kW.
Prevedeno, 10 minuta na punjaču znači oko 160 kilometara dosega.
Govorimo o top-izvedbi kakva će se nuditi i kao Edition 1, i to po cijeni od 112.595 američkih dolara.
Vijesti
KOJIĆ VEĆ SLAVI: "Velika Dodikova pobjeda"
Prije 7 min0
Hronika
DRAMA U ZRAKU: Grom udario u avion
Prije 10 min0
Estrada
JEDVA IZVUKAO ŽIVU GLAVU! HALID SE PRISJETIO STRAŠNE NESREĆE: "Još sam u fazi adaptacije"
Prije 15 min0
Regija
JADRANKA KOSOR DIGLA BURU ZBOG THOMSPONOVOG KONCERTA: "Otvorene su nove Pandorine kutije u RH"
Prije 25 min0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.