Auto
VJEROVALI ILI NE: Ovaj Relaultov model košta manje od 14.000 maraka, ali ni to nije sve...
28. Avg. 20250
Ova odluka dolazi nakon što je ukrajinski ministar vanjskih poslova Dmitro Kuleba pozvao na bojkot kompaniju zbog njenog ranijeg odbijanja da napusti Rusiju.
Auto
24. Mar. 2022 24. Mar. 2022
0
Francuski proizvođač automobila Renault obustavit će rad u svojoj moskovskoj fabrici nakon što je bio izložen kritikama Kijeva zbog ostanka u Rusiji.
U saopćenju je navedeno da kompanija također razmatra "moguće opcije" za svoju rusku podružnicu AvtoVAZ gdje Renault ima 69% udjela.
Ova odluka dolazi nakon što je ukrajinski ministar vanjskih poslova Dmitro Kuleba pozvao na bojkot kompaniju zbog njenog ranijeg odbijanja da napusti Rusiju.
"Pozivam kupce i kompanije širom svijeta da bojkotuju Renault", napisao je ministar vanjskih poslova Dmitro Kuleba na Twitteru u srijedu. Nakon što je Renault donio ovu odluku on je pozdravio najavu od četvrtka, javlja BBC.
Izvještaji kažu da je Renault prošlog mjeseca nakon invazije obustavio proizvodnju u svojim fabrikama u Rusiji, ali je ubrzo ponovo pokrenuo proizvodnju.
Auto
VJEROVALI ILI NE: Ovaj Relaultov model košta manje od 14.000 maraka, ali ni to nije sve...
28. Avg. 20250
Auto
BOSNA I HERCEGOVINA KAZNILA GIGANTE VOLVO I RENAULT: Moraju nam platiti 50.000 KM
24. Mar. 20240
Auto
LJUTI KONKURENTI UDRUŽILI SNAGE: Volkswagen i Renault pripremaju veliko iznenađenje…
12. Dec. 20230
Auto
IZNENAĐENJE IZ REGIONA: Stiže jeftini Renault na struju, ali ni to nije sve…
16. Nov. 20230
Jeste li znali
ŽAL ZA OMILJENOM KRALJICOM: Supruga su joj smaknuli, djecu oteli, a ona je umrla prognana, daleko od svoje rodne grude…
Prije 11 min0
Svijet
GOTOVO JE: Donald Trump donio konačnu odluku -"Svaki put kad razgovaram s Vladimirom Putinom..."
Prije 20 min0
Zabava
HIT NA INTERNETU: Žena mu rekla da se slika s filterom - da ispadne ljepši...
Prije 27 min0
Sport
O NJIMA BRUJI ITALIJA: Šta je Edinu Džeki na aerodromu rekao legendarni igrač Bayerna...
Prije 32 min0
Auto
KAD GA UGLEDATE U RETROVIZORU MOŽE BITI PREKASNO: Ukoliko automobilom vozite kroz Njemačku – ovo trebate znati...
20. Okt. 20250
Auto
PROBLEM JE NAPRAVILA RADNICA NA BENZINSKOJ PUMPI: Kupio vinjetu pa zbog jednog slova dobio kaznu 380 eura
20. Okt. 20250
Auto
IZBJEGNITE PAPRENE KAZNE: Ukoliko vozite automobil kroz susjednu Hrvatsku – ovo trebate znati...
Prije 22h0
Auto
KINEZI NAPADAJU EUROPSKO TRŽIŠTE: Stigla tri nova modela, jedan iznenadio sve...
21. Okt. 20250
trenutak ...
Komentari - Ukupno 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.