Mini market
ŽESTOK OKRŠAJ BIVŠIH BORACA: Raskol u BORS-u, ko se još boji Milorada Dodika...
28. Okt. 20230
Ministar rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske Danijel Egić, također odani Dodikov kadar, smatra da se protiv Republike Srpske vodi specijalni rat.
Mini market
13. Feb. 2024 13. Feb. 2024
4
Histerija, podizanje međunacionalnih tenzija i napadi na državne institucije poput Suda BiH, svakodnevna su praksa medija pod kontrolom Milorada Dodika. Svjedoči tome i najnoviji primjer koji je viđen u emisiji na RTRS-u.
-Hapšenje Srba zbog navodnih ratnih zločina, pogotovo na istoku Srpske, ponovo je postala gotovo svakodnevica. Lov na Srbe traje od završetka rata i sve ovo je uzročno posljedično povezano sa onim što se dešavalo u Haškom tribunalu, izjavio je za RTRS predsjednik BORS-a Radan Ostojić.
-Ovo je sve produkt onoga što se dešavalo u Haškom tribunalu. Svi ti predmeti koi su okončani u Haškom tribunalu prebačeni su u pravosuđe BiH i sad Tužilaštvo procesuira one ljude koji su se u Hagu pojavljivali kao svjedoci, rekao je Ostojić.
Da je pravosuđe BiH preuzelo isti sistem rada kao i Haški tribunal, smatra i v.d. direktora Republičkog centra za istraživanje rata i ratnih zločina Viktor Nuždić.
-Ako imate jednu pravosudnu instituciju gdje u njenom radu učestvovalo preko 70 stranih sudija, onda o kakvoj mi nezavisnosti i nepristrasnosti pričamo, rekao je Nuždić.
Ministar rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske Danijel Egić, također odani Dodikov kadar, smatra da se protiv Republike Srpske vodi specijalni rat.
-S ciljem destabilizacije, unošenja nemira i nesigurbosti među građanima, pogotovo borcima VRS, rekao je Egić.
Mini market
ŽESTOK OKRŠAJ BIVŠIH BORACA: Raskol u BORS-u, ko se još boji Milorada Dodika...
28. Okt. 20230
Društvo
DODIKOV MINISTAR NADMAŠIO SEBE: "Empatijom premijera RS Radovana Viškovića i predsjednika Milorada Dodika učinjen je dodatni napor..."
12. Sep. 20230
Politika
OSTOJIĆ PORUČIO VUKANOVIĆU: "Ako dokažeš da sam od bilo koga uzeo fening da radim protiv interesa boraca, javno ću se objesiti usred Banja Luke"
02. Sep. 20232
Mini market
PREDSJEDNIK BORS-a UZBURKAO DUHOVE: "Denis Bećirović slijedi politiku Sarajeva iz 1992. godine, a čiji je cilj..."
05. Jul. 20238
Zdravlje
STRUČNJACI UPOZORAVAJU: Ukoliko kasno doručkujete ili preskačete doručak – mogli bi biti u velikim problemima...
Prije 16 min0
Auto
IZNENAĐENJE IZ WOLFSBURGA: Poznata sudbina legendarnog Volkswagen Golfa, najavljeno je...
Prije 26 min0
Mini market
VUKANOVIĆ UPOZORAVA: Dragan Čović ima jasan plan, pokušao je isprovocirati...
Prije 42 min0
Vijesti
OD NEMILA DO NEDRAGA: Milorad Dodik vuče poteze očajnika, ali sve je uzalud...
Prije 51 min0
Mini market
NOTORNI KOSTA ČAVOŠKI U AKCIJI: "Očekujem da dvije države, Srbija i Republika Srpska, uskoro imaju...."
13. Sep. 20250
Mini market
LJUBLJANSKI POLITOLOG UJEO ZA SRCE MILORADA: "Možda da Janša pozove Dodika na koncert Thompsona i da skupa zapjevaju"
13. Sep. 20250
Mini market
"PRIČEKAT ĆEMO DA NAŠI...": Umirovljeni general HVO-a zbog ezana prekinuo govor u Jajcu...
14. Sep. 20250
Mini market
"NIJE SE NI POTRUDIO DA ZAMAŽE OČI NARODU": Aleksandra Pandurević objavila fotografije luksuzne kuće Igora Dodika (FOTO)
Prije 16h0
trenutak ...
Komentari - Ukupno 4
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije Slobodna Bosna. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.